ua en ru

Меланія Трамп в білосніжній сукні зустрілася з жертвами перестрілки у Флориді (фото)

Меланія Трамп в білосніжній сукні зустрілася з жертвами перестрілки у Флориді (фото) Меланія і Дональд Трамп з офіцером поліції (instagram.com/gregpleonard)

Наряд дружини президента США назвали "ангельським"

Президент США Дональд Трамп зустрівся з потерпілими й очевидцями перестрілки в місцевій школі в Уест-Палм-Біч (Флорида), де загинули 17 осіб. Супроводжувала його перша леді країни, передає "Страна" з посиланням на Mirror.

Для зустрічі Меланія Трамп вибрала білосніжну сукню, яку американські ЗМІ назвали "ангельською" через її сліпучу білизну.

Спочатку президентська пара відвідала лікарню Broward Health North, а потім відправилася в офіс поліції Broward County Sheriff.

Образ Меланія Трамп доповнила темно-синім кардіганом з білими смугами і золотистою фурнітурою.

Меланія Трамп в білосніжній сукні зустрілася з жертвами перестрілки у Флориді (фото)

Фото: instagram.com/realdonaldtrump

Із взуття Меланія обрала чорні туфлі на високих підборах.

Меланія Трамп в білосніжній сукні зустрілася з жертвами перестрілки у Флориді (фото)Меланія Трамп в білосніжній сукні зустрілася з жертвами перестрілки у Флориді (фото)Меланія Трамп в білосніжній сукні зустрілася з жертвами перестрілки у Флориді (фото)Меланія Трамп в білосніжній сукні зустрілася з жертвами перестрілки у Флориді (фото)Меланія Трамп в білосніжній сукні зустрілася з жертвами перестрілки у Флориді (фото)Меланія Трамп в білосніжній сукні зустрілася з жертвами перестрілки у Флориді (фото)Меланія Трамп в білосніжній сукні зустрілася з жертвами перестрілки у Флориді (фото)Меланія Трамп в білосніжній сукні зустрілася з жертвами перестрілки у Флориді (фото)

Фото: instagram.com/realdonaldtrump

До речі, Настя Каменських вразила соцмережі молодіжним образом.