ru ua

Модні чоловічі стрижки: від простого до складного

Модні чоловічі стрижки: від простого до складного Фото: Добре підібрана стрижка - половина успіху

Сучасні чоловіки тільки на вигляд брутальні і неголені. Насправді стежити за своєю зовнішністю – справа честі кожного

Сучасний чоловік повинен мати не тільки сильним характером, але і харизмою. Це додає йому впевненості і робить успішним в особистому та діловому житті. Величезну роль у створенні чоловічого образу відіграє зачіска. Ідеальний варіант для її створення - звернення до досвідченого стиліста. У його завдання входить зробити вас привабливим і створити індивідуальний образ.

Але, навчившись користуватися пошуковими системами, при певній вправності можна робити модні довгі чоловічі стрижки в домашніх умовах. Головне, запастися терпінням, потрібними інструментами і граничною акуратністю.

Трохи історії

У кожній епосі була своя родзинка в мистецтві створення зачісок. Якийсь час люди воліли практичність привабливості, були часи, коли естетичний аспект відігравав вирішальну роль. У різних культурах до волосся на голові ставилися по-різному. Це стосується не тільки самої зачіски і довжини волосся, але і їх кольору.

У слов'янській культурі чоловіка здавна вважали за краще носити довгі бороди і волосся. Через певний проміжок часу вони повністю стали голити бороди, а довжину волосся робити на половину менше. На думку істориків, на це вплинула норманнская культура. Саме в цю епоху чоловіки почали активно носити хитромудрі вуса.

Виникнення на Русі християнського руху спричинило повернення моди на носіння борід. Вони були дуже густими і лопатоподібною форми. В цей же час поширилася чоловіча стрижка "горщик". З нею ходили всі представники сильної статі різного віку.З початку 8 століття сильний вплив на культуру слов'ян зробило татаро-монгольська навала. У моді стала з'являтися лисина, а стрижки були максимально короткими.

Після цього головним реформатором чоловічих зачісок став Іван Грозний. На законодавчому рівні заборонялося голити бороду та голову. Поза законом були люди, які намагалися гладко выбриваться і коротко стригтися. Це тривало і при Олексія Михайловича. Реформи Петра призвели до того, що воїни носили довге волосся з невеликим проділом. Далі моду почали диктувати перукарі з Франції.

Капіталізм зробив модні чоловічі зачіски і стрижки більш практичними. Головна їх мета - не заважати виробничому процесу. Вони не повинні були доставляти незручностей при значний життєвому ритмі. До початку 20-го століття чоловіча зачіска носила діловий раціональний характер.

У наступні десятиліття на моду кардинально впливала популярна культура. Наприклад, у 60-х роках знову стали популярними довгі стрижки. Це пов'язано з популярними групами того часу. Такий вибір молоді не завжди подобався старшому поколінню, але на це особливо ніхто не звертав уваги. Головний критерій того часу - справити враження на друзів своєю схожістю з кумирами.

Модні чоловічі стрижки: від простого до складного

Фото: Революціонер Че Гевара був кумиром для багатьох чоловіків свого часу

Модні короткі чоловічі стрижки: останні тенденції 2015 року

Останній зразок модника в 2015 році виглядає хоч і трохи брутальним, але завжди одягнений з лоском. Він упевнений в собі і тримає своє тіло в належній формі. На думку критиків, такий спосіб надовго змінив симпатичних метросексуалів з їх примхами. Тепер в моді з'явилася навіть не дуже акуратна щетина.

Практично всі модні зачіски для молодих хлопців і більш старшого покоління - це комбінації з різних стилів. Ними цілком можуть виявитися наступні:

- канадка;

- андеркат;

-гітлерюгенд.

Ці напрями стали знову користуватися популярністю, а різні будинки моди намагаються комбінувати їх у відповідності зі своїми уявленнями про моду і стиль. Теж саме роблять і чоловіки. Кожен намагається виглядати не тільки у відповідності з диктатом моди, але і своїми власними відчуттями.Це питання повинен бути зіставимо з загальними правилами стилю зачіски. Адже навіть самий брутальний чоловік хоче виглядати красиво і впевнено.

Канадка

Канадкою вважають привабливу чоловічу стрижку. Вона підходить для будь-яких типів волосся, але її необхідно ретельно підібрати у відповідності з типом особи. Канадку полюблять ті чоловіки, які вже втомилися від класичних стрижок, "їжачків" і модельних зачісок. Якщо ви віддаєте перевагу залишатися модним, але в той же час хочете зберегти індивідуальність, то ця зачіска для вас.

Досить модні чоловічі стрижки для підлітків також повинні бути стильними. Саме з цієї причини канадкою стрижуться багато представників "золотої" молоді. Серед них легко можна виділити Джастіна Бібера. До представників старшого покоління шанувальників цієї стрижки відносяться Девід Бекхем, Енріке Іглесіас та інші.

Історія канадки йде в 70 роки минулого століття. Вона стала дуже популярною у всьому світі, завдяки хокеїстам з Канади. Цим стрижка і зобов'язана своєю назвою. Вона підходить представникам сильної статі з правильним овалом особи. Зачіска підходить і круглолицим хлопцям.

Людям з прямокутною формою обличчя канадка може зіпсувати імідж. Справа в тому, що вона в значній мірі здатна подовжити і без того довгасте обличчя у візуальному відношенні. У цьому випадку ідеальним варіантом буде відпустити невеликий чубчик.

Канадку можна відрізнити за максимальним обсягом біля лоба. Волосся на верхівці коротко выстригаются (приблизно на 2 см коротше). Збоку голови і на потилиці їх довжина мінімальна. Найзручніше просто выстригать машинкою. Якщо порівнювати самі довгі і короткі пасма волосся у канадці, то їх максимальна довжина - 4 сантиметри, а мінімальна - менше 1 міліметра. Найбільша складність для перукаря в цьому випадку - дотримання плавного переходу між пасмами.

Філіровка додає канадці ефектності. Ідеальний варіант - зробити красиву окантовку і зрізати непотрібні волосся в області задньої частини шиї. Такий шедевр навряд чи вийде зробити в домашніх умовах, тим більше самостійно без наявності потрібних інструментів. Краще звернутися за цією послугою до справжньому професіоналу.

Укладати таку зачіску можна найрізноманітнішими способами. Дуже популярним останнім часом стало просто зачесати у пліч довгі пасма. Це класичний вид. Саме такого стилю дотримуються багато популярні зірки шоу-бізнесу та спорту, театру і кіно. Багато модники випрямляють волосся воском або спеціальним гелем. Відмінний варіант для нічного клубу.

Андеркат

Модні чоловічі стрижки на середні волосся повні креативу. Прикладом цього є популярна нині зачіска андеркат. У сучасному суспільстві її носить вже практично кожен другий чоловік будь-якого віку.

Незважаючи на свою яскравість, вона цілком поєднується з діловим стилем, чого не можна сказати про мелірованого волосся або дредах. Андеркат відрізняє поєднання елегантності і екстравагантності. Так що, прийшовши на ділову зустріч, ви поб'єте всіх не тільки своїм інтелектом, але і привабливим іміджем.

Така стрижка передбачає наявність коротких волосся на потилиці та скронях і довгих на тім'яній області. Кордон між короткими і довгими пасмами підбирає сам власник зачіски. Зрозуміло, необхідно враховувати тип особи і форму голову. Професійний стиліст точно знає всі ці параметри. Якщо у вас пряме волосся, то андеркат - ваш вибір. Кучеряві пасма в такій стрижці дуже важко укладати.

Фото: наймодніші чоловічі стрижки та зачіски

Лінію, що відокремлює тім'я і чубчик від решти волосся, потрібно визначити заздалегідь перед початком процесу обстригания. Цю пасмо необхідно зафіксувати. Озброївшись машинкою, залишаємо довжину до 1 см шляхом выстригания решти волосяного покриву голови.

Андеркат відрізняється від канадки тим, що не має плавного переходу від довгих пасм до коротким. Певний контраст і різкість цієї стрижки яскраво підкреслює вашу харизму. Завдяки цьому, вона явно претендує на звання "модна чоловіча стрижка 2015 року". Віскі обробляємо бритвою максимально акуратно з дотриманням правил безпеки.

Останній етап - обробка верхівки. В залежності від того, як саме ви будете носити зачіску, вибирається довжина волосся. При укладанні волосся назад слід залишити найбільшу довжину. Всі побажання краще висловити майстру заздалегідь, щоб він точно знав до якого результату прагнути.

Тім'яну область краще выстригать спеціальними філірувальними ножицями. Під час цього процесу зачісувати волосся слід у всіляких напрямках, що сприяє тому, що андеркат можна буде зачісувати різними способами в залежності від настрою.

Гітлерюгенд

Незважаючи на те, що така зачіска прийшла до нас з далеких 80-х років минулого століття, вона досі користується популярністю. Елегантні чоловіки з нею завжди стоять на обкладинках модних журналів. Вона чудово підходить як для різних брутальних хуліганів в подранных джинсах з сигаретою в зубах, так і для ділових особистостей. Гітлерюгенд здатний ефективно підкреслити імідж чоловіка, зробити його образ більш впевненим і привабливим.

Головною особливістю такої стрижки є мінімальна довжина волосся на скронях і потилиці. Вони трохи відступають вгору від вух і нависають над ними, створюючи невеликий "козирок". Необхідно також дотримувати однакову довжину волосся скроневої і потиличної частини. Довга чубчик, але в міру. Вона акуратно вкладається, створюючи неповторний образ. Зачесати її можна набік строго в одну сторону або наверх до потилиці.

Точність і акуратність - головні складові гітлерюгенду. Тут точно не доречні бунтарство і беззаконня. Для більшого блиску та відповідності стильовою тематикою фахівці рекомендують використовувати допоміжні засоби:

- мус;

- віск;

- гель.

Вони повинні мати властивості сильної фіксації, високою якістю і безпекою для організму людини. Це давно помітили діячі популярної культури, шоу-бізнесу, спорту та інших важливих напрямків. Вони активно хваляться цієї стрижкою на різноманітних показах, світських тусовках і творчих вечорах. Незважаючи на її популярність, виглядає гітлерюгенд на кожному людині строго індивідуально. У цьому полягає ще одна приємна особливість даної стрижки.

Гітлерюгенд - універсальна стрижка. Якщо ви цікавитеся останніми модними тенденціями і хочете завжди тримати імідж впевненого в собі чоловіка, то вона точно для вас. Вона показує всі свої позитивні якості незалежно від кольору волосся, форми обличчя і голови.Зачіска легко підійде до будь-якого костюма, що робить вас вільним від обставин.

Модні чоловічі стрижки: від простого до складного

Фото: Доглянуті бороди не виходять з моди

Висновки

Зараз з'явилися модні чоловічі стрижки, назви яких можна знайти на будь-якому модному форумі. У знаменитостей є кошти на те, щоб найняти індивідуального стиліста, який займається створенням образу. Проте якщо у вас таких коштів немає, переживати точно не варто. Тепер ви знаєте основні напрямки стрижок сильної статі і зможете вибрати для себе те, що вам дійсно підходить.

Стильові рішення створені таким чином, щоб можна було комбінувати їх. Ви з допомогою хорошого перукаря зможете скласти ваш унікальний образ.

Якщо ви серйозно вирішили впритул зайнятися своїм зовнішнім виглядом, то без рекомендацій кваліфікованого майстра вам точно не обійтися. Головне в цьому питанні - дотримати ваш внутрішній стан і зовнішню атрибутику. Слід врахувати, що без чоловічого характеру навіть найбрутальніша зачіска виявиться безсилою. Впевненість у собі і харизма повинна бути перш за все всередині вас.

Існують найпростіші стрижки для чоловіків - бокс і напівбокс. Вони максимально практичні, зручні. Але навряд чи ви таким зовнішнім виглядом будете епатувати на широкій публіці. У цьому випадку роль будуть грати зовсім інші чоловічі складові іміджу: костюм, краватка і так далі. Однак якщо ви хочете просто насолодитися практичністю, дані зачіски - ваш вибір. Будьте завжди на хвилі подій і отримуйте задоволення від життя!