ru ua

Названі переможці премії Mercedes-Benz Kiev Fashion Prize

Названі переможці премії Mercedes-Benz Kiev Fashion Prize Фото: Креативний директор Mercedes-Benz Kiev Fashion Days Дар'я Шаповалова та організатор заходу Ніна Васадзе нагородили переможців Mercedes-Benz Kiev Fashion Prize

Церемонія відкриття тижня моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days в IQ Business Center зібрала всю українську модну тусовку

Вчора ввечері на урочистій церемонії відкриття XI сезону міжнародного тижня моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days (весна-літо 2016) були названі переможці премії Mercedes-Benz Kiev Fashion Prize.

Головний приз - 100 тис. грн на розвиток бренду в Україні та за кордоном - отримала дизайнер Anna K.

Кращим fashion-журналістом назвали автора статей для різних видань, історика моди Зою Звиняцковскую.

Кращим fashion-фотографом визнана Саша Самсонова, яка проживає в США, але знімає для провідних українських журналів про моду.

Кращий fashion-рітейлер - Ася Мхітарян.

За підсумками конкурсу для початківців дизайнерів Design It кращою стала Ганна Бондаренко з брендом Palson Kifot.

Крім п'яти номінацій, заснованих компанією "Автокапітал", журнал "Vogue-Україна" вручив свій спеціальний приз дизайнеру Finch.

Фото: Гості та організатори Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, а також переможці премії Mercedes-Benz Kiev Fashion Prize

Нагадаємо, премія Mercedes-Benz Kiev Fashion Prize присуджується на основі аналізу результатів роботи українських дизайнерів у минулому сезоні.

Основні критерії для вибору переможця - регулярне проведення показів бренду в рамках Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, співробітництво з міжнародними мережами роздрібної торгівлі (оцінюється кількість і рівень магазинів), згадки в локальній і зарубіжній пресі (кількість і рівень публікацій про бренд), участь у міжнародних виставках, покази колекції (результати участі та рівень подій), продуманий бізнес-план з міжнародного розвитку бренду на майбутні сезони.