ru ua

Українські дизайнери випустили футболки на підтримку бездомних котів

Українські дизайнери випустили футболки на підтримку бездомних котів Фото: Дизайнери представили футболки з котиками

Гроші від продажу футболок підуть на підтримку тварин найбільшого в Україні притулку "Сіріус". Там зараз міститься 300 котів

Для благодійного аукціону Серж Смолін, Анастасія Іванова, Олексій Залевський, Ксенія Господінова і Олена Бурба власноруч прикрасили футболки "котячими" малюнками. Акція проходить в рамках Фестивалю котиків, який відбудеться 27 серпня в ЭстетХауз на ВДНГ. Мета заходу - знайти тварин з притулку додому і люблячі сім'ї.

Ксенія Господінова намалювала свого кота Мессі, Олексій Залевський зобразив котяче селфи, а Серж Смолін віддав на аукціон футболку з соціального проекту від Kotik by Kotik. На футболці – імпресіоністичне зображення кота від переможниці конкурсу дитячих малюнків "Мій кіт прибулець" 5-річної Богдани Лампиги. У Анастасії Іванової кішечка вийшла граціозною та жіночною, а Олена Бурба зробила котика аплікацією – цю технологію дизайнер часто використовує у своїх колекціях. Ксенія Андресс створила футболку у своєму фірмовому стилі. Вона виконана із замші та доповнено незвичайної аплікацією у cat-style.

Гроші від продажу футболок підуть на підтримку котиків самого великого притулку для тварин в Україні "Сіріус", де зараз знаходиться понад 300 котів.

афиша фестиваля

У коментарях під фотографією кожної футболки будь-який бажаючий може написати свою ціну.

Аукціон завершиться безпосередньо на Фестивалі, де буде визначений власник виробу, який назвав найвищу ціну. Якщо ви не зможете прийти на фестиваль, але ваша ставка у Facebook виявиться найбільшою, вже на наступний день після фестивалю футболку доставлять за вказаною вами адресою.До речі, в Києві волонтери дістали кошеня з ліхтарного стовпа.