ua en ru

В Аргентині виявлені яйця динозаврів

В Аргентині виявлені яйця динозаврів Фото: Динозавр (unsplash.com/Umanoide)

Пастух з Аргентини знайшов яйця динозавра з залишками ембріонів

На півдні Аргентини пастух знайшов яйця динозаврів, вік яких становить приблизно 70 мільйонів років. Всередині яєць збереглися останки ембріонів, що дозволить вченим зробити необхідні аналізи, зокрема шкіри та зубів. Про це повідомляє інформагентство ТАСС.

Завдяки тому, що місцевість, де були виявлені яйця, колись була болотом, а потім опинилася під вулканічними відкладеннями, яйця збереглися в хорошому стані. Це робить знахідку неймовірно важливою. Відзначається, що в тій місцевості регулярно знаходять гнізда динозаврів, а також останки тварин, які їх розоряли.

Вчені хочуть створити в тому районі палеонтологічний парк, який дозволить зберегти територію для наступних поколінь. Парк також може стати популярною туристичною визначною пам'яткою і створити нові робочі місця в поселенні Агуада-Сан-Роке.

До речі, в еволюції динозаврів виявили несподівану відсутню ланку. Вчені виявили в родоводі динозаврів відсутню ланку - величезного 10-футового крокодила, який існував понад 200 мільйонів років тому.