Дослідники виявили загадкові сигнали з глибин космосу

Дослідники виявили загадкові сигнали з глибин космосу
Колаж РБК-Україна

Природа даного випромінювання невідома

Далеко з-за меж нашої рідної галактики виходить незрозумілий потік сильних радіоімпульсів. Природа випромінювання на даний момент незрозуміла. Про це повідомляє група астрономів з Канади, передає інформаційний портал Daily Mail.

Дослідниками був помічений незвичайний потік радіохвиль з глибин Всесвіту. Проте з якого саме куточка Всесвіту надходять радіоімпульси і що є причиною їх появи поки що залишається таємницею.

Незважаючи на те, що радіоспалахи тривають лічені мілісекунди, в цей час випромінюється енергія, яку Сонце може зробити приблизно за 10 тисяч років.

Самі радіохвилі були виявлені минулого літа в рамках програми CHIME. До кінця року вчені зафіксували тисячу спалахів. Потужні імпульси вчені намагалися фіксувати ще з 2007 року, однак лише один раз була підтверджена періодичність такого спалаху.

Нагадаємо, що вчені NASA розкрили таємницю походження життя на Землі. Видання повідомляє, що дослідники відтворили в лабораторії космічні умови, при яких отримали органічну молекулу, яка становить основу ДНК. Тобто життя могло бути доставлена на Землю з космосу за допомогою космічного тіла, наприклад, комети.

Нещодавно дослідники знайшли спосіб клонувати домашніх вихованців. Уточнюється, що у компанії вже є близько 20 клієнтів, а сам процес клонування займе від 6 до 10 місяців. Зовні кошеня буде максимально ідентичним оригінальному, однак у нього буде відсутня пам'ять і поведінка справжнього.

Також раніше ми повідомляли про те, чому вживання цукру призводить до зайвої ваги. Дослідження доводить, що цукор може впливати на мікрофлору, змінюючи її видовий склад.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся