ua en ru

Школярі України записали відеозвернення до Ілона Маска

Школярі України записали відеозвернення до Ілона Маска Фото: Ілон Маск (wikimedia.org)

Учні 7-11 класів створили унікальний флешмоб

У соціальних мережах новий флешмоб від українських школярів #ElonMuskDiscoverUkraine. В рамках цього проекту українські школярі записали відеозвернення до засновника компанії SpaceX Ілона Маска. Про це повідомляють Экономические известия.

Флешмоб створений з метою залучення уваги знаменитого американського винахідника Ілона Маска до результатів українського освітнього проекту "Відкривай Україну".

У рамках цього проекту школярі 7-11 класів з усієї України створювали власні унікальні творіння: коворкинги, радіо, мурали. Всього бере участь у проекті 428 команд з 284 населених пунктів України.

Учасники проекту записали відеозвернення до знаменитого інженера і винахідника з метою привернути увагу до своїх проектів, а також запросили Ілона Маска на фінал #ElonMuskDiscoverUkraine.

"Відкривай Україну" - це освітній геймификований проект, який складається з навчальної частини і окремо конкурсу. Координатори проекту повідомляють, що вони створюють середовище для розвитку підлітків, допомагаючи придбати нові навички і змінити світ навколо.

Відео: Запрошення Ілона Маска на фінал #ElonMuskDiscoverUkraine (YouTube/vidkruvai ukrainu)

Підприємець і мільярдер Ілон Маск – справжній трудоголік і в його житті все підпорядковане здійсненню зухвалих ідей, які виникають в голові винахідника.

Засновник компанії PayPal, засновник, співвласник, генеральний директор і головний інженер компанії SpaceX, голова ради директорів, генеральний директор і головний ідейний натхненник компанії Tesla, член ради директорів компанії SolarCity, заснованої його двоюрідними братами, засновник компанії SpaceX – і це далеко не все, чим займається Ілон Маск.

Як повідомлялося раніше, мати Ілона Маска вперше приїде в Україну. Мей Маск виступить в якості спікера на бізнес-конференції MC@WORK.

Мей Маск розповість про те, як можна поєднувати ділову активність і материнство, поділитися секретами про те, як піклуватися про себе і своє здоров'я, а також розповість про те, як можна займатися улюбленою справою і отримувати від неї дохід.

Нещодавно Ілон Маск поділився секретами про своє особисте життя. Глава SpaceX і Tesla зізнався, що почуває себе погано через недавне розлучення з актрисою Ембер Херд.

"Я був по-справжньому закоханий і мені дуже боляче. Якщо чесно, скоріше вона розлучилася зі мною, чим я з нею", – сказав він.

Крім того, Ілон зазначив, що йому важко знайомитися з новими людьми.

"Я шукаю довгострокових відносин. Мені не потрібен хтось на одну ніч. Я шукаю серйозного партнера або споріднену душу, щось на зразок цього", – заявив він. "Мене вбиває те, що я лягаю спати на самоті. Я прекрасно знаю, як це - перебувати у великому порожньому будинку, чути відлуння своїх кроків, лягає в ліжко - а поруч нікого немає", — зізнався Маск.

До речі, у мережі з'явилися фото "замку", в якому живе Ілон Маск