Телескоп Hubble показав знімки найдавніших галактик у Всесвіті

Телескоп Hubble показав знімки найдавніших галактик у Всесвіті
Фото: Стародавні галактики Всесвіту

Світло більш молодих галактик на знімку видалене

З допомогою нових технологій космічний телескоп Hubble зафіксував на знімках найдавніші галактики у Всесвіті. Про це повідомляє видання Daily Tech Info.

За словами вчених, зображені на знімках галактики сформувалися, коли Всесвіт перебував ще в "дитячому" віці. Їхнє світло стало першим пронизливим нескінченне космічний простір.

Також існує теорія, згідно з якою енергія випромінювання від галактик першого покоління стала тим чинником, який перетворив темний та електрично нейтральний Всесвіт у Всесвіт повний гарячої та іонізованої плазми, тобто, вони сприяли зародженню перших зірок.

Раніше стародавні галактики дуже важко піддавалися виявленню і вивченню.

Телескоп Hubble показав знімки найдавніших галактик у Всесвіті

Фото: Стародавні галактики

Зробити знімки стародавніх галактик допомогла комбінація технологій далеких спостережень космічного телескопа Hubble з технологією шумозаглушення, яка використовується в навушниках і акустичних системах. Ця система за допомогою складних обчислювальних алгоритмів повністю видалила зі знімків телескопа світло більш молодих галактик, що знаходяться на передньому плані.

До речі, NASA показало сяюче фото з тисячами галактик і зірок.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся