Вчені знайшли прижиттєве зображення Ісуса Христа

Неділя 02 квітня 2017 16:54
Вчені знайшли прижиттєве зображення Ісуса Христа
Фото: Ікона Ісуса Христа

На знайденій бронзової монеті I століття, на думку британських дослідників, зображений Христос

Портрет Ісуса Христа може прикрашати старовинну мідну монетку. Про це повідомляє біблійний історик Ральф Елліс у своєму дослідженні "Ісус, царю Едесси". Про існування артефакту історикам було відомо давно, але раніше вчені були впевнені, що на монеті зображений цар держави Едесси — Изас Ману.

altФото: Бронзова монета I століття

Англійському історику і досліднику Біблії Ральфу Эллису знадобилося близько тридцяти років наукової роботи з вивчення життя пророка і правителя Едесси, щоб заявити, що Ману і Христос — це одна і та ж людина.

За версією Ральфа Елліса, Ииисус Христос був досить войовничим правителем Едесси — Изасом, який бажав звільнити іудеїв від влади римлян. Сам Изас Ману, згідно з історичними даними, також був юдеєм, народженим в Назареті, і був захоплений і розп'ятий римлянами ще з двома військовими вождями юдеїв. На думку британського вченого, також необхідно виправити і дати життя Христа: він жив приблизно з 30-х по 60-ті роки I століття.

На основі свого відкриття Ральф Елліс робить висновок про те, що зображення Ману на відомій історикам бронзової монеті I століття є єдиним автентичним зображенням Ісуса Христа.

Варто відзначити, що жодне джерело, включаючи Біблію, не дає фізичного опису Ісуса. А образ молодого чоловіка з русявим волоссям до плечей і бородою з'явився тільки в VI столітті.

Крім цього, в Єгипті знайшли наскельне малюнок "Різдва" віком 5000 років.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся