Вчені визнали існування "апокаліптичних" хмар

Вчені визнали існування "апокаліптичних" хмар
Фото: Хмари "Undulatus asperatus"

Міжнародний хмарний атлас включив незвичайне явище у своє видання

Всесвітня метеорологічна організація після довгих років досліджень все ж затвердила і офіційно визнала хмари під назвою "Undulatus asperatus" (з лат. — "хвилясто-бугристий"). Дане відкриття було включено у загальну класифікацію хмар. Про це повідомляє The Verge.

altФото: Хмари "судного" дня

Представники організації вже включили їх у нове видання Міжнародного хмарного атласу. Такий рідкісний тип хмар часто називають хмарами "Судного дня". Видання The Verge зазначає, що особливий вид хмар, які беруть страхітливі обриси (наприклад, форми людських обличь), відомий досить давно, однак досі не був достатньо вивчений і описаний. Далеких від метеорології людей це явище найчастіше лякало, так як асоціювалося з Судним днем або навалою прибульців.

Варто відзначити, що англійський письменник Гевін Претор-Пинней, засновник "Товариства любителів хмар" зацікавився такими незвичайними хмарами і в 2014 році запропонував метеорологічної станції затвердити їх офіційно. Саме Гевін запропонував ученим присвоїти даного виду хмар назва "Undulatus asperatus".

Крім цього, NASA показало незвичайний Юпітер в хмарах.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся