Знай наших: українці щороку створюють 15 тисяч винаходів

Знай наших: українці щороку створюють 15 тисяч винаходів
Фото: Іван Селезньов на міжнародному конкурсі (niklife.com.ua)

Винаходи навіть юних громадян України вражають світ своєю практичністю

Нещодавно харківський вчений Євген Антоненко змайстрував пристрій, який допомагає попередити стресовий стан людини. Прилад здатний не тільки фіксувати більше 20 показників фізичного стану, але й радити людині, коли йому варто трохи відпочити, щоб рівень втоми не перевищував допустимий. Винахід вже здобуло популярність у світі, повідомляє "Еспресо".

Земляк Антоненко – Олег Збарський – тим часом сконструював автомобільний двигун, який замість вуглекислого газу виділяє ...кисень. Заради демонстрації успішності свого изобрения чоловік переобладнав власні "Жигулі" і тепер вони "харчуються" виключно стисненим повітрям. А головне те, стверджує винахідник, що такий автомобіль зможе собі дозволити майже кожен українець, на відміну від не менш екологічних електрокарів.

Знай наших: українці щороку створюють 15 тисяч винаходів

Фото: Винахідник Олег Збарський (facebook.com)

Знаменитими стають винахідниками і зовсім юні українці. Так, учень школи з Рівного Іван Остапин розробив пристрій, який допоможе в лікуванні раку. Прилад при подальшій доробці зможе знищувати ракові пухлини.

Знай наших: українці щороку створюють 15 тисяч винаходів

Фото: Іван Останін (112.ua)

А в 2013 році хлопець з Миколаєва Іван Селезньов представив на міжнародному конкурсі Intel International Science and Engineering Fair свій проект – ультразвукову рукавичку для людей з вадами зору. Його винахід потрапила в трійку найкращих винаходів світу.

Нагадаємо, що у вересні стали відомі лауреати нагород "за сумнівні досягнення в науці", яка є пародією на знамениту Нобелівську премію.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся