ua en ru

"Хочу вірити, що пекло існує": Анастасія Приходько побажала Путіну смерті

"Хочу вірити, що пекло існує": Анастасія Приходько побажала Путіну смерті Фото: Анастасія Приходько (instagram.com/prykhodko_official)

Співачка вважає, що на совісті Путіна всі біди, які відбуваються у світі

Українська співачка, Заслужена артистка України Анастасія Приходько завжди славилася своєю сміливістю та прямолінійністю. Цей раз не став винятком. Співачка зізналася, що бажає Путіну смерті і хоче, щоб той потрапив у пекло та варився там у величезному чані. Про це вона заявила в інтерв'ю сайту Uaportal.

За словами Приходько, всі біди, які відбуваються зараз у світі, - виключно провина Путіна.

"Отруєння людей, війна в Україні, в Сирії... Скільки невинних дітей там були вбиті - просто тому, що вони жили на своїй землі? Цей перелік можна продовжувати довго. І у всьому винен він", - повідомила співачка.

Артистка заявила, що знає багато таємниць, які могли б допомогти людям подивитися на владу по-іншому, хоча і не сказала, яких саме, вважаючи, що це може нести загрозу її близьким та рідним людям.

"Мені дуже хочеться поділитися тим, що знаю. Навіть сходити до психолога або священика. Але поки я боюся за дітей, за друзів, за своє життя",- прокоментувала співачка.

"Хочу вірити, що пекло існує": Анастасія Приходько побажала Путіну смерті

Фото: (instagram.com/prykhodko_official)

Також Заслужена артистка України заявила, що хоче вірити в існування пекла, що справедливість переможе і Путін буде варитися у величезному чані цілу вічність.

"Я хочу вірити, що пекло існує. Хочу, щоб Путін варився там у величезному чані цілу вічність. І кожну секунду відчував біль кожного вбитого дитини, кожного загиблого нашого бійця. Я хочу, щоб він вічність відчував на собі всі біди, які накоїв", - сказала Приходько.

Анастасія додала, що заблокувала в Instagram всіх російських артистів і внесла в чорний список всі російські новинні портали.

Нагадаємо, що Анастасія Приходько назвала Ані Лорак зрадницею.

Раніше ми писали, що Анастасія Приходько образила російських зірок.

А також про те, що співачка Анастасія Приходько відмовилася виступати в Росії.

Відео: ТОП-10 починаючих артистів України