Последние новости
Все новости
Главная Персоны Кейт Міддлтон дала перше з дня весілля інтерв'ю для телеканалу (відео)
Персоны 19 октября 2019 · 16:31

Кейт Міддлтон дала перше з дня весілля інтерв'ю для телеканалу (відео)

Кейт Міддлтон поділилася з журналістами враженнями
Кейт Міддлтон дала перше з дня весілля інтерв'ю для телеканалу (відео)

Кейт Міддлтон (фото:instagram.com/kensingtonroyal)

Кейт Міддлтон разом з принцом Вільямом, ймовірно, вирішили наслідувати приклад своїх родичів Меган Маркл і принца Гаррі, відправившись в подорож по світу з благодійними цілями.

Скромна Кейт, яка вкрай рідко виходить на прямий контакт зі ЗМІ, у короткому інтерв'ю для CNN поділилася враженнями про візит в Азію.

Кейт Міддлтон дала перше з дня весілля інтерв'ю для телеканалу (відео)

Принц Вільям і Кейт Міддлтон в Пакистані (фото: splashnews.com)

У мережі Twitter з'явився відеорепортаж про перебування герцогів Кембриджських в Пакистані.

"Перше інтерв'ю Кейт Міддлтон після шлюбу. Вона сказала CNN, що королівський тур по Пакистану з принцом Вільямом був "дійсно особливим", - сказано в підписі відео.

Герцогиня Кембриджська розповіла журналісту, як була зворушена зустріччю з дітьми і співробітниками організації, яка піклується про дітей-сиріт SOS Children's Village. Також Кейт захопилася природою Пакистану, а подорож назвала фантастичною.

Принц Вільям і Кейт Міддлтон в Пакистані (відео: twitter.com/zulqarnainpti1)

Кейт і Уиляьм в п'ятницю, 18 жовтня, закінчили своє п'ятиденне турне і повернулися в рідну Великобританію.

Варто зазначити, що правила Кенсингстонського палацу жорстко регламентують спілкування з пресою. Цікавим є і той факт, що представникам королівської сім'ї заборонено робити і викладати селфі. До слова, Меган Маркл нещодавно мимоволі порушила це табу.

Понравилась статья? Поделитесь ею с друзьями
FB TG X VB