ru ua

Меган Маркл може народити раніше строку: названа причина

Меган Маркл може народити раніше строку: названа причина Фото: колаж РБК-Україна

Експерти проаналізували підкреслено "зігнуті пальці" герцогині

У 37-річної герцогині Сассекської Меган Маркл, яка раніше відкрила, де і як будуть проходити пологи, імовірний синдром гіпермобільності, а її ослаблені зв'язки можуть привести до більш короткої вагітності. Такого висновку дійшли британські експерти після того, як помітили на багатьох останніх знімках у неї великі пальці у витягнутому тому положенні, пише Daily Mail.

Зазначається, що особливо уважні шанувальники Меган звернули увагу на те, що гнучкість герцогині навіть простягається до її рук.

Маркл та її чоловік, 34-річний принц Гаррі, очікують первістка до кінця квітня, але за словами акушерки, це може статися і раніше - через її підкреслено "зігнуті пальці".

Меган Маркл може народити раніше строку: названа причина

Вагітна Меган Маркл із принцом Гаррі (фото: instagram.com/kensingtonroyal)

Заступник керівника акушерства Ліз Хеллідей розповіла в одному з інтерв'ю, що збільшення рухливості, спостережуване в руках Маркл, може означати, що у герцогині може бути розлад спектру гіпермобільності.

Цей стан означає, що суглоби можуть виходити за межі очікуваного нормального діапазону, і якщо він виходить за межі її рук та її тазу, більш слабкі зв'язки можуть сприяти більш раннім пологам. Також це посилює біль.

Як повідомлялося раніше, нещодавно вагітна Меган Маркл вляпалася у новий скандал.

Нагадаємо, Меган Маркл порушила ще одну традицію: вона наняла спеціальну помічницю для вагітності та пологів, так звану, "доулу".

Дивіться також:

Відео: РБК-Україна