"Вона вже коштує понад 2 млн фунтів": відомі нові подробиці картину знищену Бенксі

"Вона вже коштує понад 2 млн фунтів": відомі нові подробиці картину знищену Бенксі
Фото: (Колаж/РБК-Україна)

Експерт вважає, що збільшення вартості картини в 2 рази - лише стартова ціна для перфомансу британського художника

Картина відомого вуличного художника Бенксі "Дівчинка з повітряною кулею", яка була самознищена після продажу за 1,4 мільйона доларів на лондонському аукціоні, може після цього стати набагато дорожче. Про це повідомляє Daily Mirror, посилаючись на експерта компанії MyArtBroker Джої Саєр.

Експерт упевнений, що тепер картина стане ще дорожче. На його думку, новий власник картини, віддав за неї майже півтора мільйона, справжній щасливчик: після виконаного Бенксі перформансу зі знищенням, вартість творіння може зрости в 2 рази, адже підсумки аукціону стали лише додатковим стимулом для зростання ціни.

"Тепер, коли вона знаходиться в подрібненому стані, це вже частина історії мистецтва, і ми вважаємо, що Бенксі додав, як мінімум 50% її вартості. Можливо навіть, що ціна роботи піднялася настільки, що вона вже коштує понад 2 млн фунтів", - говорить Джої Саєр.

Нагадаємо, 5 жовтня 2018 року картина вуличного художника Бенксі "Дівчинка з повітряною кулею" самознищилася після того, як була продана на аукціоні. Сам Бенксі повідомив, що таємно вмонтував шредер в картину кілька років тому на випадок, якщо твір буде виставлено на аукціоні. Бенксі вважається одним з найбільш знаменитих і яскравих представників сучасного вуличного мистецтва. В основному його роботи мають соціально-політичний і злободенний характер. Хто ховається під псевдонімом, невідомо.

Раніше ми повідомляли, що у Києві на подолі підробили картину Бенксі.

Також ми писали, що культовий художник Бенксі створив нову серію малюнків.

Відео: (video.rbc.ua)

Читайте нас в Google News та підписуйтесь

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся