ua en ru

Ти зіграв головну роль: Лоліту спіткала важка втрата

Ти зіграв головну роль: Лоліту спіткала важка втрата Колаж РБК-Україна

Мілявська повідомила про втрату близької людини

Лоліта Мілявська, яка нещодавно знову відзначилася негативними висловлюваннями на адресу українців, повідомила про те, що не стало її близької людини. Про це артистка написала на своїй сторінці в Instagram.

Вона написала зворушливі слова і опублікувала фотографію чоловіка на скутері. Так як вона не повідомила ім'я цієї людини, то шанувальники почали з'ясовувати, про кого йде мова.

Виявилося, що це цивільний чоловік Мілявської – бізнесмен Арнольд Співаковський, з яким співачка прожила кілька років на початку 90-х років. Він був директором легендарного московської готелю "Пекін", а також в ЗМІ його ім'я фігурувало у зв'язку з кримінальним бізнесом. Два роки тому Співаковський був затриманий в Іспанії за підозрою у фінансових махінаціях, а раніше його звинувачували у зберіганні наркотиків.

У житті Лоліти Мілявської він зіграв важливу роль і допомагав їй у розвитку кар'єри в 90-х роках. Співаковському був 51 рік. Причини його смерті на даний момент невідомі.

"У моєму житті, ТИ зіграв Головну роль... ТИ... Марні слова розради, вимовлені будь-якими людьми... Люблю всіх, кого ТИ Любив на цій Землі. Обіцяю не залишати...", - так підписала фотографію Мілявська.

Ти зіграв головну роль: Лоліту спіткала важка втрата

Фото: instagram.com/lolitamilyavskaya

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Лоліта Мілявська зізналася, що серйозно захворіла.

А також розповідали про те, що Лоліта зробила несподівану заяву про Крим.