ua en ru

Ед Ширан думає, що знає долю свого персонажа в "Грі престолів"

Ед Ширан думає, що знає долю свого персонажа в "Грі престолів" "Гра престолів" (Фото: HBO)

У співака не дуже оптимістичне передчуття

У 7-му сезоні Ед Ширан виконав епізодичну роль в серіалі "Гра престолів". Британський співак, шанувальник відомого шоу, не міг сказати "ні" можливості з'явитися в кадрі разом з Мейсі Вільямс, однією з його найвідданіших шанувальників.

Ширан зіграв одного з солдатів Ланністерів. Коли вони сиділи навколо багаття в лісі, поряд з'явилася Арья. Потім співак заспівав пісню "Руки золота", яка згадується в книгах і може мати особливе значення для Джейме. Під час спілкування Арья каже, що планує вбити Серсею. Солдати не сприймають цю інформацію всерйоз і сміються.

Після всіх боїв Ланністерів в минулому сезоні, складно уявити, що саме солдат Ширана міг вижити. В інтерв'ю MTV артист зізнався, що вважає свого персонажа мертвим: "Ми всі були дуже молоді, ці солдати. Я сумніваюся, що так довго виживу, якщо чесно, коли в світі є дракони. Ніхто не хоче, щоб я повернувся. Я хотів з'явитися в епізодичній ролі, і я це зробив. Я згоден з цим, мені сподобалося".

Нагадаємо, що після своєї появи в "Грі престолів" Ширан зіткнувся з хвилею негативу. Але, не дивлячись на це, він радий своїй участі в шоу. З тих пір співак відновив світове турне, а глядачі очікують на ще одну його появу в мультсеріалі "Сімпсони".