ua en ru

Гра престолів: Поцілунок Яри і Елларіх був незапланованим

Гра престолів: Поцілунок Яри і Елларіх був незапланованим "Гра престолів" (Фото: HBO)

Спекотна сцена виявилася імпровізованою

Сцена поцілунку дівчат зацікавила фанатів ще після випуску перших тізерів 7 сезону, де Яра і Елларія дозволили собі трохи більше, ніж очікувалося. Виявляється, саме тут актриси "використовували свою уяву і імпровізували сцену, оскільки вона не повинна була бути такою ж гарячою і важкою, як вийшла".

Момент в другій серії 7 сезону був грубо перерваний Еуроном і відбувався прямо перед Теоном Грейджоєм. У розмові з "Entertainment Weekly" Джемма Вілан (Яра) стверджувала, що цей поцілунок не був прописаний в сценарії, а став природним бажанням актрис: "Не було натяку на те, що ми поцілуємося. Просто здалося, що ми повинні це зробити".

"Ми вели до цього. Повинні були бути пропозиції (флірту), а потім це стало сексуальніше, ніж ми очікували, тому що це здавалося правильним ... І хто не хотів би цілувати Індіру (Елларія)? Ну серйозно".

Але після імпровізованого поцілунку це повинна була повторити дублерша, тому що актриса отримала травму. Індіра пояснила: "Джемма пошкодила спину, тому були деякі трюки, які вона не могла зробити".

"Тому мені довелося почати цілувати цю бідну дублершу, і вона була так налякана! Це було досить забавно, благослови її. Я не думаю, що вона коли-небудь потрапляла в таку ситуацію раніше. Вона звикла падати, атакувати і робити трюки, але цілуватися з актрисою було трохи вище її сил".