ua ru

Іван Реон розповів про свою роль Рамсі Болтона в "Грі престолів"

Іван Реон розповів про свою роль Рамсі Болтона в "Грі престолів" "Гра престолів" (Фото: HBO)

Актор турбувався про те, чи є він "сміттям"

Іван Реон залишив свій слід в "Грі престолів" завдяки ролі Рамсі Болтона, одного з найбільших лиходіїв серіалу. Актор покинув проект, але фанати все ще згадують його витівки. Нещодавно він розповів про свою роль і інші свої проекти в чаті Facebook Live з "BUILD".

Реон прокоментував спірну сцену з 5-го сезону, коли Рамсі Болтон згвалтував Сансу Старк в шлюбну ніч: "Це було дійсно жахливою штукою для фільму. Я справді не хотів цього робити".

Він визнав, що дійсно не нудьгує за своєю роллю, але не тому, що це не було захоплююче — це просто було главою в його житті, яка вже закінчилася. Він вважає, що грати Рамсі "звільняє ... тому що він просто вільний". Зараз він розслабляється і насолоджується серіалом, не турбуючись про те, чи є він "сміттям".

Реон також описав, як він дізнався, що Рамсі повинен померти в шостому сезоні. У нього було відчуття, що це відбувається, тому що для того, щоб "Гра престолів" розвивався далі, Рамсі потрібно було прибрати. "Ви добираєтеся до певної точки з таким диявольськи персонажем, і я не думаю, що він ще може служити серіалу. Що вони збираються робити далі?".

Нарешті, "BUILD" запитав Реона, чи є шанс, що Рамсі може повернутися в "Гру престолів". Він розсміявся від питання, сказавши, що Рамсі "потрібна серйозна реконструкція", щоб це відбулося. Не очікуйте ніяких чудес, як це було у випадку з Джоном Сноу.