ua en ru

Київ вдень та вночі 3 сезон: 11 серія дивитися онлайн

Київ вдень та вночі 3 сезон: 11 серія дивитися онлайн 11 серія "Київ вдень та вночі"/Кадр з відео YouTube-Новий канал

Дивитися телешоу Київ вдень та вночі 3 сезон, 11 серія, Нового каналу. Всі сезони шоу і серії, а також останні новини Київ вдень та вночі доступні онлайн на Styler

Київ вдень та вночі 3 сезон, 11 серія вийшла в ефірі Нового каналу 20 квітня. Після того, як Паша дізнається, що Оксана вагітна від іншого, він вимагає розлучення.

Київ вдень та вночі 3 сезон: 11 серія

Оксана перебуває в пригніченому настрої. Звістка про те, що батьком її майбутніх дітей є Богдан, руйнує їхню родину з Пашею. Пара розлучається. Богдан пропонує дівчині переселитися в квартиру на Дніпровській.

Карина лютує від ревнощів і не знає, як перешкодити Богдану бути з Оксаною. Артура збираються виселити з пентхауса, і він хоче домовитися з Тасею, щоб пожити у неї. Останнім шансом хлопця залишитися в будинку Карини стає допомога в жорстокому плані. Хитра блондинка прібумала, як отруїти Оксану, але чи дозволить їй совість піти на це?

Сусідка Тасі намагається зіпсувати побачення дівчини з Кирилом. Марусі вдається вибратися непоміченою з квартири коханця в той момент, коли повертається його дружина. Альбіна хоче забути Гену і вирішує піти на танці, щоб відволіктися від переживань.

Видео: Киев днем и ночью, 3 сезон, 11 серия (YouTube/Новый канал)