ua en ru

Київ днем та вночі 3 сезон: 4 серія дивитися онлайн

Київ днем та вночі 3 сезон: 4 серія дивитися онлайн Фото: шоу "Київ днем та вночі" 3 сезон, 4 серія

Дивитися телешоу Київ днем та вночі 3 сезон, 4 серія, Нового каналу. Всі сезони шоу і серії, а також останні новини Київ днем та вночі доступні онлайн на Styler

Київ днем та вночі 3 сезон, 4 серія вийшла в ефірі Нового каналу 7 квітня. Оксана шантажем спробує змусити Карину заселити хлопців назад до неї в пентхаус.

Київ днем ​​та вночі 3 сезон: 4 серія

Карина і Оксана продовжують ненавидіти одна одну У минулій серії проекту Оксана знайшла компромат, пов'язаний з пікантною роботою Карини в Китаї, і відправилася до неї додому. Погрожуючи тим, що весь Київ може дізнатися, яким способом дівчина заробляла за кордоном, Оксана вимагає заселити хлопців назад в квартиру.

Але і Карина знайшла спосіб нашкодити Оксані - вона подзвонила її мамі, розповіла про вагітність і про те, що її дочка не знає, хто є батьком дитини.

Альбіна продовжує пошуки Гени. Але після того, як їй вдалося вистежити злочинців - викрадачів машин, дівчину затримує поліція на 15 діб. Пізніше слідчий у справі Гени заявляє Альбіні, що доказів загибелі хлопця у нього немає.

Також в 4-й серії Саша нарешті знаходить єнота Семена, але щоб забрати домашнього улюбленця необхідно заплатити певну суму. Оксана приходить в шок після того, як дізнається що Паша продав кондитерську.