ua en ru

Київ вдень та вночі 3 сезон: 9 серія дивитися онлайн

Київ вдень та вночі 3 сезон: 9 серія дивитися онлайн Фото: Кадр з відео 9 серії шоу (kyivdennoch.novy.tv)

Дивитися телешоу Київ вдень та вночі 3 сезон, 9 серія, Нового каналу. Всі сезони шоу і серії, а також останні новини Київ вдень та вночі доступні онлайн на Styler

Київ вдень і вночі 3 сезон, 9 серія вийшла в ефірі Нового каналу 18 квітня. У Оксани руйнуються надії на щастя. Дівчина отримує результат тесту ДНК і дізнається ім'я батька своїх майбутніх дітей.

Київ вдень ​та вночі 3 сезон: 9 серія

Саша продовжує спроби забрати єнота Семена з контактного зоопарку. Спочатку він просить Пашу викупити домашнього улюбленця, а потім проникає в зоопарк і краде Сьому. Все проходить вдало, і Саші вдається сховатися під час мітингу активістів проти утримання тварин в неволі.

Детектив-аматор Альбіна не припиняє пошуки коханого, тому Гена і його брат вирішують провчити її. У Тасі на роботі неприємності. Дівчина терпить домагання начальника, і на цей раз від директора її рятує Артур.

Альбіна стає свідком того, як Оксана дізнається результати тесту на батьківство, і намагається її заспокоїти. Незважаючи на вимогу Карини, щоб Оксана мовчала, дівчина розповідає все Паші. Карина негодує від ревнощів до Богдана, а Артур знає як їй допомогти і пропонує дівчині план помсти.

Відео: Київ вдень та вночі, 3 сезон, 9 серія (YouTube/Новый канал)