Кіт Герінгтон здивував фанатів своїм прогнозом, хто займе Залізний трон

STYLERСеріали        17.07.2017 - 18:51
"Гра престолів"  (Фото: HBO)
"Гра престолів" (Фото: HBO)

Біс може претендувати на трон

Питання про те, хто стане королем чи королевою в фіналі "Гри престолів", переслідує всіх акторів серіалу. Кіт Герінгтон поділився своїми думками про це в інтерв'ю "Wall Street Journal". Його вибір здивував фанатів: замість того, щоб назвати себе, Дейенеріс або Сансу, він вірить в Тіріона Ланністера.

"Тіріон. Особисто я не розповідаю людям свої теорії про такі речі, але я думаю, що це можливо — поки що Тіріон не планує це, але я думаю, що це може бути він. Я думаю, що все почалося з того, що він як ніби не є очевидним вибором. Очевидним вибором є Дейенеріс, можливо, Джон Сноу. Але Тіріон завжди був, я майже бачу світ через Тіріона. Начебто він, здається, відділений від нього, як ніби він бачить це так. Здається, він майже бачить, що це фантазія, він людина, яка здається найбільш обгрунтованою, найреальнішою. Мені він подобається, я завжди любив його як персонажа, і те, як Пітер грає його так гарно ".

Можливо, що Герінгтон не помиляється, а Тіріон дізнається, що у нього кров Таргаріен, і Вестерос почне його поважати. Або, може бути, трон займе Джендрі, який з'явиться, коли всі повбивають один одного.

Нагадаємо, що Емілія Кларк поділилася тим, що сцена, в якій вона їсть кінське серце, була такою ж брудною, як і здавалася.

On Top