ua en ru

Пітер Дінклейдж просить фанатів "Гри престолів" перестати купувати хаскі через їх схожості з лютововками

Пітер Дінклейдж просить фанатів "Гри престолів" перестати купувати хаскі через їх схожості з лютововками "Гра престолів" (Фото: HBO)

Виконавець ролі Тіріона виступає за захист тварин

Пітер Дінклейдж і організація "Люди за етичне поводження з тваринами" закликають шанувальників "Гри престолів" не купувати хаскі тільки через те, що ця порода нагадує лютововків Старків. В такому випадку псів часто кидають, коли ті приїдаються.

У заяві, яку було опубліковано PETA, Дінклейдж заявив: "Це не тільки зашкодить всім гідним бездомним собакам, які чекають в притулках на хороший будинок, а й притулки також повідомляють, що багато хто з цих хаскі виявляються кинутими – як це часто буває, коли собак купують через імпульс, не розуміючи їх потреб".

Лютововки – це великі і розумні вовки, які існують в світі "Гри престолів". Багато фанатів серіалу заводять хаскі через схожість з ними, але актор попереджає власників, що ці собаки вимагають довічного догляду, любові і фізичних вправ.

Він наполягає: "Будь ласка, будь ласка, якщо ви збираєтеся привести собаку в свою сім'ю, переконайтеся, що ви готові до такої величезної відповідальності та не забувайте завжди, завжди брати їх з притулку".