ru ua

Стало відомо, коли вийде новий епізод Рік і Морті 3 сезон

Стало відомо, коли вийде новий епізод Рік і Морті 3 сезон "Рік і Морті" (Фото: ADULT SWIM)

«Рік і Морті» викликає захват шанувальників по всьому світу, але чи скоро вийде продовження третього сезону і яким воно буде?

Другий сезон серіалу закінчився півтора роки тому. І схоже, що очікування третього сезону скоро закінчиться і глядачі побачать другий епізод під назвою "Rickmancing the Stone" (алюзія на фільм 1984 року зі Майклом Дугласом у головній ролі "Роман з каменем"). У той час як дата виходу третього сезону не була оголошена, офіційний акаунт "Ріка і Морті" в Twitter підтвердив, що ми можемо очікувати нових епізодів "цього літа".

Перший епізод під назвою "The Rickshank Rickdemption" (алюзія на "Втеча з Шоушенка") був раптово випущений в День дурнів, в той час як фанатів тримали в невідомості про вихід нового сезону. Чи була ця насмішка автора серіалу Дена Хармона? Раніше в своєму інтерв'ю "Indiewire" на питання про затримку він відповів, що команда щосили намагається писати хороші жарти: "Отже, вибачте, я не можу сказати, що "ми зламали творчий клапан в третьому секторі " або "це вина Пола. Хапайте його!". Немає прихованої правди. Ми сповільнюється. Шкодую".

"Частина того, що я намагався пояснити, полягає в тому, що ми могли б сидіти і міркувати, в чому проблема, як ми можемо писати швидше, чому ми так повільно? І тоді ми б прийшли до "а що робило нас швидше в новому сезоні ", а після "тоді ми не сиділи і не говорили про це, давайте просто це зробимо "і т. д.," - поділився Хармон.

Не так багато відомо про майбутній епізод, але фанати вважають, що Рік і Морті можуть відправитися на місію з порятунку Бет, дочки Ріка і мати Морті. Або ми можемо побачити, як Рік в когось закохається. Точно відомо, що третій сезон буде складатися з 14 серій, це трохи більше ніж в двох попередніх, і буде звичайною сумішшю горбатого гумору і науково-фантастичного хаосу. Зараз актори записують голос, а аніматори закінчують епізоди.