ru ua

Автор "Табу" планує випустити три сезони серіалу

Автор "Табу" планує випустити три сезони серіалу "Табу" (Фото: FX)

Стівен Найт розповів, що сюжетна лінія третього сезону вже продумана

Продюсер і сценарист, який зараз працює над другим сезоном серіалу каналів "BBC One" і "FX" - "Taboo", поговорив з журналістами "The Huffington Post" про тривалість проекту. Стівен Найт заявив, що, швидше за все, третій сезон стане останнім для "Табу".

"Я відчуваю три частини. - сказав Найт, - Першою була" втеча ". Другою буде "подорож ", а третьою буде "прибуття ", і це буде так. Я не думаю, що історія вийде тим, чого очікують глядачі, але, сподіваюся, їм це сподобається. Ти повинен працювати дійсно багато, щоб зробити історію нудною. Завжди було багато випадків, коли кадри виходили невдалими, але всі вони були перезняті. Історія завжди подавалася з точки зору королів і королев, але насправді справжня драма знаходиться в менш стабільних шарах суспільства. Саме там я і знаходжу свої розповіді".

Нагадаємо, що дія «Табу» відбувається в 1814 році, а Джеймс Ділейні, якого грає зоряний Том Харді, повертається до Англії після дванадцяти років життя в Африці, бажаючи отримати спадок після смерті свого батька. Вихід другого сезону планується в 2018 році. До речі, колишній продюсер серіалу "Доктор Хто" розповів про майбутнього виконавця головної ролі.