ua en ru

Вийде серіал по детективним романам Джоан Роулінг

Вийде серіал по детективним романам Джоан Роулінг Фото: TASR/AP

Нове шоу є "справжнім ковтком свіжого повітря для поціновувачів детективного жанру"

27 серпня на BBC вийде перший епізод серіалу "Страйк", який знятий за творами Джоан Роулінг. Під псевдонімом Роберт Гелбрейт письменниця створила ряд детективних оповідань. BBC отримав права на екранізацію цих книг і вже запланував вихід перших трьох епізодів шоу.

Серіал розповість про приватного детектива Корморана Страйка, який пережив важке дитинство і війну в Афганістані. Він успішно вирішує справи, які "не під силу здолати поліції". В анотації серії йдеться: "Не дивлячись на фізичні і душевні травми, унікальна проникливість і досвід Страйка дозволяють йому розкрити найбільш заплутані справи, які заганяють в глухий кут Скотланд-Ярд".

Відомо, що при створенні шоу спиралися на трилогію "Поклик зозулі", "Шовкопряд" і "На службі зла". У коментарі Daily Mail творці кажуть: ""Страйк "-серія дещо відрізняється від інших кримінальних драм, оскільки цим романам властива "м'якість", яка не особливо, в цілому, властива детективам, автори яких намагаються нагнітати події і влаштовувати для читачів божевільні сюжетні зигзаги. У пригод Корморана є також відчутний присмак ностальгії, ретро, ​​але в той же час це досить сучасні книги. Як запевнили продюсери, серіал стане "справжнім ковтком свіжого повітря для поціновувачів детективного жанру"".