ua en ru

"Просто урвався терпець": Ломаченко прокоментував бій Хабіба - Конора

"Просто урвався терпець": Ломаченко прокоментував бій Хабіба - Конора Фото: Василь Ломаченко (instagram.com/lomachenkovasiliy)

Спортсмен зазначив, що він спостерігав за поєдинком як звичайний вболівальник

Відео: YouTube/EsNews

Відомий український боксер Василь Ломаченко розповів про те, як він вперше побував на бої Абсолютного бійцівського чемпіонату. Свої враження Ломаченко розповів у коментарі для EsNews.

Як розповів Василь Ломаченко, від поєдинку між Хабібом Нурмагомедовым і Конором МакГрегором він отримав величезне задоволення. Боксер зазначив, що помітив провокації ірландського бійця перед боєм і вважає, що саме це призвело до бійки.

"Я в перший раз був на UFC наживо і мені дуже сподобалося. Я відчув, чому людям так подобається ходити на UFC і чому цей вид спорту так популярний зараз. Що там сталося? Всі ж бачили. Один спортсмен всю дорогу підігрівав інтерес до бою і загострив його до такої міри, що у другого спортсмена просто урвався терпець. Я б не хотів зараз виступати в ролі якогось судді або порадника. Я такий же вболівальник, як і всі інші", – розповів Ломаченко.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що бійку під час поєдинку прокоментував президент UFC Дейн Уайта.

Президент UFC Дейна Уайт розповів, що ситуацію після бою Хабіба Нурмагомедова і Конора МакГрегора розслідує Спортивна комісія Невади.

А також ми писали про те, що Ломаченко приступив до спарингів в ході підготовки до бою проти Педрасы.

Відео: РБК-Україна