ua en ru

"Тенденція до показухи і розмов": український чемпіон висловився про патріотизм

"Тенденція до показухи і розмов": український чемпіон висловився про патріотизм Жан Беленюк (фото: РБК-Україна)

Жан Беленюк заявив, що українці почали ідентифікувати себе як справжня нація

Український борець Жан Беленюк, який нещодавно знявся в кліпі відомого репера, вважає, що бути патріотом - це робити конкретні дії, спрямовані на прославляння своєї землі і своєї країни.

"На жаль, зараз, моя суб'єктивна думка, що тенденція до показухи і розмовам. Я - людина іншого формату, не люблю пліток і не розумію їх сенсу", - сказав спортсмен в інтерв'ю журналу "ІМХО".

Український чемпіон зазначив, що він поважає людей, які "конкретно щось роблять".

"Хоча про них ніхто, може, і не знає. Впевнений, що цій людині потім за це воздасться. Зараз прийнято нічого не робити, працювати не на благо, а навпаки. При цьому випинаючи свої ніби добрі наміри і підкреслюючи свою значимість. Я - прихильник "не словом, а ділом", - зазначив Жан.

"Тенденція до показухи і розмов": український чемпіон висловився про патріотизм

Жан Беленюк (фото: instagram.com/zhanbeleniuk)

Також він розповів про українських спортсменів, які не байдужі до долі своєї країни. Правда, Беленюк зазначив, що не може судити про те - хто патріот, а хто ні.

"Людина може вкладати з це поняття щось своє. Я ж не знаю, як вона думає... Багато спекуляцій з цього приводу. Скрізь червоною лінією йде патріотизм. До цього його не було протягом багатьох років, починаючи з часів незалежності України", - сказав він і додав, що "раніше не було такого ажіотажу навколо патріотизму".

"Тенденція до показухи і розмов": український чемпіон висловився про патріотизм

Жан Беленюк (фото: instagram.com/zhanbeleniuk)

"Це добре, що українці почали ідентифікувати себе як справжня нація зі своїми традиціями. Просто, як на мене, багато хто цим користується і спекулює на цій темі, потрібно це розуміти і намагатися відокремлювати насіння від полови", - резюмував Жан.

Раніше Беленюк висловився про наслідки бойкоту змагань в Росії.

Відео: РБК-Україна