ua en ru

Холостяк 2019: 2 випуск дивитися онлайн

Холостяк 2019: 2 випуск дивитися онлайн Відпочинок в Єгипті, "еротичний" масаж і повернення дівчат на проект!

Сьогодні, 15 березня, на телеканалі СТБ відбувся другий випуск шоу Холостяк 9

Сьогодні, п'ятнадцятого березня, відбулася другий випуск шоу Холостяк 9, яке виходитиме щоп'ятниці о 20:00. Головним героєм телешоу в цьому сезоні стане теле- і радіоведучий, головний редактор журналу XXL, Микита Добринін.

Дивитися другий випуск нового сезону шоу Холостяк можна за посиланням:

Холостяк 2019: 2 випуск дивитися онлайн

Продюсери шоу не дарма обіцяли, що цей сезон стане самим провокаційним і сенсаційним в історії проекту, адже все те, що відбувалося в першому, а тепер і в другому випуску Холостяка, тільки підтверджують ці слова.

У другому ефірі відбулося відразу кілька резонансних подій. По-перше, нагадаємо, що в першому ефірі наш Холостяк фактично вигнав з проекту десять учасниць, залишивши всього 17 девушкек з 27. Однак, як виявилося, Микита переосмислив скоєне, і в другому випуску відразу кілька учасниць повернулися в проект.

Дальше - більше. Добринін зізнався, що є любителем подорожей, тому зовсім не дивно, що з двома дівчатами, Юлею і Настею, він відправився прямо в Єгипет. Все б нічого, але побачення вийшло подвійним, причому Холостяк запропонував дівчатам не просто погуляти разом, але виконати занурення з аквалангом. Заняття не для людей зі слабкими нервами і у однієї з дівчат сил на виконання цього "завдання" прото не вистачило.

Але і це ще не все. Однією з учасниць проекту Микита пообіцяв побачення в спа-салоні, яке, судячи з усього, кілька вийшло з-під контролю. Навіть запрошена дівчина була кілька збентежена тим, що відбувалося під час цієї зустрічі ...

І це були тільки квіточки ... Найбільш емоційний момент стався в кінці другого випуску, який просто неможливо пропустити.

Все це і не тільки в другому ефірі нового сезону шоу Холостяк, яке виходитиме щоп'ятниці о 20:00 на телеканалі СТБ.