ru ua

"З 1 квітня!": Національна поліція показала смішні звернення українців

"З 1 квітня!": Національна поліція показала смішні звернення українців Фото: Ніконова Оксана і Тетяна Кузнєцова (facebook.com/oksana.nikonova.564)

Співробітниця поліції Оксана Ніконова виклала в Facebook кумедні випадки звернень в честь 1 квітня

До Міжнародного дня сміху співробітниця київської патрульної поліції опублікувала в мережі підбірку скріншотів зі смішними і забавними викликами, які надходили від громадян до правоохоронних органів. Про це у себе на Facebook написала патрульна Оксана Ніконова.

"Нехай у всіх 1 квітня буде веселий настрій", - зазначила вона.

"З 1 квітня!": Національна поліція показала смішні звернення українцівСкріншот поста облікового запису facebook.com/oksana.nikonova.564

Повідомляється, що серед веселих і курйозних викликів були скарги на сніговики у формі чоловічих статевих органів, голосні заняття любов'ю сусідів, прохання забрати п'яного сина з робочого корпоративу, заява на родичів, які ігнорують заявника, прохання допомогти з агресивно налаштованим домашнім котом, трупом голуба, виявленим на балконі, розбитим ртутним термометром, краном, який бився струмом, тощо.

"З 1 квітня!": Національна поліція показала смішні звернення українців"З 1 квітня!": Національна поліція показала смішні звернення українців"З 1 квітня!": Національна поліція показала смішні звернення українців"З 1 квітня!": Національна поліція показала смішні звернення українців"З 1 квітня!": Національна поліція показала смішні звернення українців"З 1 квітня!": Національна поліція показала смішні звернення українців"З 1 квітня!": Національна поліція показала смішні звернення українців

Фото: (facebook.com/oksana.nikonova.564)

У своєму Facebook-пості патрульна Оксана Ніконова нагадала, що згідно з чинним законодавством, поліція зобов'язана реагувати на будь-які, навіть найбезглуздіші виклики, що надходять від громадян.

Оксана Ніконова також помітила, що хоча співробітники поліції і вміють знімати котів з дерев, переводити бабусь через дорогу, все це і навіть більше може практично будь-яка людина. Співробітниця правоохоронних органів нагадала користувачам мережі і про штрафх, що накладаються за неправдивий виклик спецслужб.

В коментарях до посту користувачі мережі амбівалентно відреагували на збірку. Деякі заявили, що публікація в мережі чужих інтимних фото і відео є приводом для кримінальної справи. Багато інші вважають, що викликати поліцію необхідно для дійсно важливої справи.

Раніше повідомлялося, що в ніч з 31 березня на 1 квітня в Івано-Франківську сталася стрілянина біля нічного клубу.