ua en ru

Крах рубля: у РФ знищили пам'ятник російській валюті (фото)

Крах рубля: у РФ знищили пам'ятник російській валюті (фото) Фото: (ru.wikipedia.org)

У Сиктивкарі вандали поглумилися над пам'ятником рублю

"Крах рубля" стався в ніч на 27 квітня в російському місті Сиктивкарі. Там невідомі злочинці здійснили акт вандалізму, зруйнувавши пам'ятник російської валюти – рубля. Про подію повідомляють місцеві російські ЗМІ.

Згідно з наявними даними, в центрі міста, на Стефанівській площі, перебував арт-об'єкт: кілька скляних панелей та сталевий графічний символ російської валюти. Внаслідок акту вандалізму було зруйновано захисне скло, а сам "рубль" був повалений на землю.

Прес-служба місцевої поліції не дає коментарі про те, що трапилося. На поточний момент невідомо хто це зробив і з якою метою. На місці події співробітники поліції вже зібрали докази і опитали свідків. Ведуться слідчі дії.

Крах рубля: у РФ знищили пам'ятник російській валюті (фото)Крах рубля: у РФ знищили пам'ятник російській валюті (фото)Крах рубля: у РФ знищили пам'ятник російській валюті (фото)Крах рубля: у РФ знищили пам'ятник російській валюті (фото)Крах рубля: у РФ знищили пам'ятник російській валюті (фото)Крах рубля: у РФ знищили пам'ятник російській валюті (фото)Крах рубля: у РФ знищили пам'ятник російській валюті (фото)

Фото: (m.pg11.ru)

Пам'ятник рублю в Сиктивкарі – це арт-об'єкт, який розташовувався в сквері на Стефанівської площі. Він був урочисто відкритий 16 жовтня 2015 року. Ініціатором створення пам'ятника виступило відділення Національного банку україни в Республіці Комі. Цей пам'ятник був покликаний популяризувати національну валюту і зробити її графічний символ більш впізнаваним.

До речі, в Україні станом на 27 квітня подешевшали курси валют. Незважаючи на те, що долар піднявся в ціні на півтори копійки, євро подешевшало на 22 копійки, а рубль – на 2. Зараз за 10 рублів можна отримати 4,1 гривню.