Чудеса тривають: У Ленінградській області "замироточив" пам'ятник Леніну

У Ленінградській області "замироточив" пам'ятник Леніну
Фото: Той самий мироточивий бюст вождя

Голова одного з міст Ленінградської області шокував заявою

Після гучної заяви депутата Держдуми Наталії Поклонської про те, що в Сімферополі замироточив бюст останнього російського імператора Миколи Другого, сталося диво і в Ленінградській області. Однак цього разу ознаки святості продемонстрував пам'ятник Леніну у Виборзі. Про це місцеві журналісти дізналися від голови адміністрації міста Свєтогорськ Виборзького району Сергія Давидова. Саме він помітив зміни на пам'ятнику, встановленому на Червоній площі у Виборзі.

"Проходив сьогодні повз площі і помітив ледве вловима зміна на обличчі нашого колишнього вождя. Підійшов ближче і зрозумів, що з ліка Ілліча тече сльоза. І це точно були не сліди дощу. Тут я і зрозумів, що пам'ятник Леніну теж замироточил. Виходить, в нашій неосяжній країні почали відбуватися справжні чудеса. Нехай почалося в Криму, але у Виборзі, схоже, справи серйозніше", - заявив Давидов.

Російське інтернет-видання підкреслює, що заявоение було зроблено на повному серйозі і нагадує, що Давидов є найвідомішим за межами своєї області муніципальним чиновником.

Знаменитість йому принесло нещодавню заяву про те, що Святогірськ став територією, вільною від геїв.

Нагадаємо, одіозну Наталю Поклонську запропонували відправити на конкурс Євробачення 2017 в Київ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся