ru ua

"Ми можемо підірвати їх": пенсіонери з РФ викликали ажіотаж у мережі піснею про Путіна (відео)

"Ми можемо підірвати їх": пенсіонери з РФ викликали ажіотаж у мережі піснею про Путіна (відео) Фото: Володимир Путін (kremlin.ru)

Літні люди вихваляли президента Росії

У російському місті Астрахань пенсіонери склали "оду" про російського президента Володимира Путіна. Відповідне відео було опубліковане на сторінці "Znak.com" всоцсети Facebook.

"Наш хід в інформаційній війні. Ми не можемо знищити американські соцмережі. Але ми можемо підірвати їх своїми піснями про Путіна", - написали під відео.

"Путін ніколи не здається. І я теж не здамся ніколи ні за що. Путін, все одно ми прорвемося, адже ми непереможні, ми своїх не здаємо", - співається в пісні росіян.

Пенсіонери Астрахані співають про Путіна

Наш хід в інформаційній війні. Ми не можемо знищити американські соцмережі. Але ми можемо підірвати їх своїми піснями про Путіна

Опубліковано Znak.com 6 лютого 2018 р.

Відео: Пісня про Путіна (facebook.com/znakcom)

Користувачі мережі вже встигли оцінити творчість пенсіонерів:

"На жаль, це ще раз підтверджує, що охорона здоров'я у нас не просто в занепаді...".

"Різко скорочено кількість диспансерів. Всіх переводять на амбулаторне лікування. Масовий розпуск божевілень".

"Психіатрія ні до біса".

"Куди, куди ви "все прориваєтеся" пролітаючи, як фанера над відомим закордонним містом?! Звідки взяли цих дивних пенсіонерів? У них що, персональні пенсії?!".

"Це концерт худ. самодіяльності в психлікарні. Все нормально, не буйні".

"Не здадуться! З ім'ям Путіна на устах... Шкода санітарів - важко їм доведеться".

"Ми можемо підірвати їх": пенсіонери з РФ викликали ажіотаж у мережі піснею про Путіна (відео)"Ми можемо підірвати їх": пенсіонери з РФ викликали ажіотаж у мережі піснею про Путіна (відео)"Ми можемо підірвати їх": пенсіонери з РФ викликали ажіотаж у мережі піснею про Путіна (відео)"Ми можемо підірвати їх": пенсіонери з РФ викликали ажіотаж у мережі піснею про Путіна (відео)

Скріншот коментарів (facebook.com/znakcom)

До речі, знамениту нецензурну пісню про Путіна заспівали в центрі Москви.