ru ua

"Не ми б'ємо, "Верба" б'є": волонтер оригінально потролив проросійських бойовиків

"Не ми б'ємо, "Верба" б'є": волонтер оригінально потролив проросійських бойовиків Колаж РБК-Україна

Він додав фото реактивної системи залпового вогню "Верба"

Волонтер Роман Доник їдко потроллил проросійських терористів з самопроголошених республік на сході України. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Роман згадав, що 1 квітня українці відзначають Вербну неділю, тому вирішив оригінально "привітати" бойовиків.

"Сьогодні вербна неділя. Хотілося б передати на тимчасово окуповані території. Чисто з християнської традиції. То не ми б'ємо, "Верба" б'є", - з гумором написав Доник.

Волонтер додав фото реактивної системи залпового вогню "Верба".

"Не ми б'ємо, "Верба" б'є": волонтер оригінально потролив проросійських бойовиків"Не ми б'ємо, "Верба" б'є": волонтер оригінально потролив проросійських бойовиків

Фото facebook.com/skitalec

Також він згадав про програму СБУ "На тебе чекають вдома", за якою бойовики зробили тяжких злочинів, можуть повернутися додому.

"Та програма - "На тебе чекають вдома" все ще працює. Ексклюзивно для кожного", - написав він.

"Не ми б'ємо, "Верба" б'є": волонтер оригінально потролив проросійських бойовиків

Скріншот поста (facebook.com/skitalec)

БМ-21У "Верба" — українська реактивна система залпового вогню, що складається з шасі КрАЗ-6322–010 та бойової частини БМ-21 "Град".

У листопаді 2014 року вартість однієї БМ-21У "Верба" для збройних сил України становила 8 млн. гривень.

Як повідомили представники підприємства "Укроборонпром", модернізований варіант має масу близько 20 тонн, оснащений автоматизованою системою перезаряджання (дозволила використовувати перезаряджання з використанням транспортно-заряджає машини і тим самим скоротити час на перезаряджання), автоматизованою системою прицілювання і навігаційним устаткуванням, що забезпечує топопривязку та оперативну передачу координат, аутригерами

Раніше повідомлялося, що в 2018 році 1 квітня православні та греко-католики відзначають свято – Вербну неділю. У цей день прийнято йти в церкву і освячувати там гілочки верби, що і зробили українські зірки. У мережі з'явилися їхні привітання та фото з вербою.