"Парадокс": у суді розповіли, чому викликають ліквідованого бойовика Гіві на засідання

Понеділок 02 квітня 2018 22:20
"Парадокс": у суді розповіли, чому викликають ліквідованого бойовика Гіві на засідання
Фото: Терорист "Гіві" (gennadiydubovoy.livejournal.com)

У суді кажуть, що не можуть закрити справу про злочини загиблого терориста

Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області пояснив, навіщо викликав на допит вбитого бойовика Гіві. Про це повідомляє прес-служба суду в Facebook.

"Останні дні новинні ресурси рясніють заголовками "Павлоградський суд викликав на засідання вбитого бойовика "Гіві", "ліквідованого терориста "Гіві" викликали до суду". Можна зрозуміти заголовки і ЗМІ, які не є причетними до юриспруденції, але дивно бачити скепсис юридичних ресурсах", - відзначили в прес-службі.

В суді розповіли про те, що не можуть закрити справу про злочини загиблого більше року тому "командира батальйону" "Сомалі" "ДНР" Михайла Товстих на прізвисько "Гіві" з-за відсутності свідоцтва про його смерть.

"Є інформація про те, що "Гіві" вважається загиблим особою. Підставою для закриття справи є смерть людини. Але, згідно із законодавством України, факт смерті підтверджується свідоцтвом про смерть, яке видається органом ЗАГС", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, в даний час ні прокурором, ні захисником не надано відповідного свідоцтва. Факт смерті може бути встановлено також рішенням суду, але за заявою зацікавлених осіб у цивільному судочинстві.

За словами прес-служби, парадокс в тому, що таке заява про встановлення факту смерті особи на тимчасово окупованій території України може бути подано родичами померлого.

"Таким чином, має місце ситуація, коли Павлоградський суд не може закрити кримінальне провадження, а тому в черговий раз призначає судовий розгляд з викликом обвинуваченого, оскільки не має "офіційного "підтвердження смерті "Гіві", - додали в суді.

"Парадокс": у суді розповіли, чому викликають ліквідованого бойовика Гіві на засідання

Скріншот поста (facebook.com/Павлоградський-міськрайонний суд-Дніпропетровської-області)

Раніше повідомлялося, що ліквідованого бойовика "Гіві" викликають до суду (фотодоказ).

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся