ua en ru

"Проголосували достроково": в мережі бурхливо відреагували на катастрофу літака РФ в Сирії (фото)

"Проголосували достроково": в мережі бурхливо відреагували на катастрофу літака РФ в Сирії (фото) Фото pixabay.com

В мережі опублікували неоднозначну карикатуру

На аеродромі Хмеймим (Сирія) в результаті аварії російського транспортного літака Ан-26 загинули 32 людини. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на міністерство оборони РФ.

За попередніми даними, на борту літака перебувало 26 пасажирів і шість членів екіпажу. Всі вони загинули", - йдеться в повідомленні військового відомства РФ. Повідомляється, що причиною аварії могла стати технічна несправність.

У мережі вже встигли відреагувати на катастрофу російського літака. Так, користувач під ніком Andrey Zakirzyanov на своїй сторінці в Тwitter опублікував карикатуру з цього приводу.

Так на малюнку зображений впав літак з написами "За Путіна" і "Проголосували достроково" (18 березня в РФ відбудуться вибори президента).

"Проголосували достроково": в мережі бурхливо відреагували на катастрофу літака РФ в Сирії (фото)Скріншот поста (twitter.com/Bezizyanov)

Користувачі соцмережі бурхливо відреагували на таку картинку. Звичайно, прихильники режиму Путіна лаяли автора нецензурними виразами і погрожували разправой.

"Проголосували достроково": в мережі бурхливо відреагували на катастрофу літака РФ в Сирії (фото)

Скріншот коментарів (twitter.com/Bezizyanov)

Тим не менш, навіть таким "ватникам" юзери раціонально відповіли.

"Проголосували достроково": в мережі бурхливо відреагували на катастрофу літака РФ в Сирії (фото)

Скріншот поста (twitter.com/Bezizyanov)

Іншим же користувачам ( в основному – українцям) карикатура сподобалася.

"Проголосували достроково": в мережі бурхливо відреагували на катастрофу літака РФ в Сирії (фото)"Проголосували достроково": в мережі бурхливо відреагували на катастрофу літака РФ в Сирії (фото)Скріншот поста (twitter.com/Bezizyanov)

Нагадаємо, що у мережі вказали на дивні моменти катастрофи Ан-26 в Сирії.