ru ua

У Росії туристичний путівник проілюстрували фотографією українського міста

У Росії туристичний путівник проілюстрували фотографією українського міста Фото: Львів (pixabay.com/enelene)

Путівник по Володимирській області покаже площу, яка знаходиться у Львові

У Володимирській області, Росія, з'явився безкоштовний мобільний путівник "Воріт Золотого кільця", який проілюстрували зображенням львівської площі. Анонс запуску путівника разом з фотографією площі Адама Міцкевича, яка знаходиться у Львові, опублікували на російському сайті міста Володимир "Хронометрі".

В анонсуванні безкоштовного путівника "Ворота Золотого кільця" повідомили, що в базовій версії путівника міститься опис близько 200 туристичних об'єктів, заходів та маршрутів 33-регіону Росії, а точніше – Володимирської області.

На фотографії, якою проілюстрували новину про спеціальний новий додаток для гаджетів, зображена площа Адама Міцкевича, яка знаходиться у Львові.

У Росії туристичний путівник проілюстрували фотографією українського міста

Скріншот анонсу (province.ru)

У Росії туристичний путівник проілюстрували фотографією українського міста

Фото: Площа Адама Міцкевича (wikimapia.org)

"Тепер дізнатися найцікавіше про міста Володимирській області можна буде через спеціальні програми для гаджетів. У базовій версії путівника міститься опис близько 200 туристичних об'єктів, заходів та маршрутів 33-го регіону. Інформація розділена за тематичними розділами: "Міста Володимирській області", "Кремлі", "Монастирі та церкви", "Парки і сади". Є в путівнику та інші корисні й цікаві відомості про визначні пам'ятки для туристів та інфраструктуру. Незабаром з'явиться версією путівника на іноземних мовах", - сказано в повідомленні.

А нещодавно ми писали про те, що в РФ пенсіонери дістають прострочені продукти із смітника.

У Росії зняли на відео, як пенсіонери дістають прострочені продукти із смітника. Відповідний запис розмістив Рустем Адагамов на своїй сторінці в Twitter.

"В Серпухові працівник продуктового магазину везе до смітнику візок з простроченням. Місцеві вже чекають. 2018 рік", - написав він.

На кадрах видно, як співробітник магазину викидає в сміттєвий бак прострочені продукти. Відразу після цього до контейнера підходять люди і починають розбирати товар.

Автор відео за кадром каже, що швидше за все літні люди очікують продукти, оскільки не можуть дозволити собі купити їх на маленьку пенсію. Він додає, що це ганьба держави.