ru ua

Мережу розсмішили дивні танці вчителів Київської області на шкільній лінійці

Мережу розсмішили дивні танці вчителів Київської області на шкільній лінійці Вчителі Київської області станцювали на шкільній лінійці (youtube.com/Катя Бондарчук)

Вчителі "запалювали" під сучасну музику

У місті Переяслав-Хмельницький Київської області педагогічний колектив однієї з місцевих шкіл – вирішив привітати своїх випускників незвичайним чином – станцювати під нарізку з популярних сучасних хітів на шкільній лінійці. Про це повідомляє колишній керівник Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук на своїй сторінці в Facebook.

"Добре це чи не дуже, що вчителі на цих святах (на лінійках!!!) масово почали танцювати. Що це означає? Радість вчителів від закінчення навчального року (він для них ще не закінчився)? Спроби продемонструвати єднання з учнями (а де ті учні)? Показати власні таланти (незважаючи на виконання танцю, я особливих талантів там не побачив)? Продемонструвати "новий" підхід до проведення подібних свят (але все, що здається новим, доцільно) Не хочу давати якісь оцінки конкретного факту "гопцювання" вчителів на лінійці Але згадаю українську приказку: "Що занадто, то не здраво", - пише автор посту.

Відео: Вчителі станцеваали на шкільній лінійці (youtube.com/Катя Бондарчук)

Судячи з усього, випускникам школи таке привітання сподобалося, на відео чутно, як вони голосно аплодували. А ось користувачі мережі вважають такий вчинок вчителів абсолютно недоречним.

"Чому б і не станцювати? Якщо б це було красиво, але тут якісь незрозумілі, якщо не сказати розпущені руху, вчителі виглядають не дуже добре, а в кінці вони взагалі виконують "танець матрьошок", "Держава і так опускає авторитет вчителя все нижче. Навіщо їй у цьому допомагати? З боку це дивиться так, ніби хотіли бути акторами, а стали-клоунами", - пишуть в мережі.

alt

Скріншот поста акаунту facebook.com/igor.likarchuk

Нагадаємо, у мережі висміяли новий образ Савченко, порівнявши її з ватажком "ДНР".