"Відчув нечисть": Мережа розсмішило відео, на якому кіт сичить на фотографію Путіна

Мережа розсмішило відео, на якому кіт сичить на фотографію Путіна
Фото: Кот (unsplash.com/Erik-Jan Leusink)

Користувачі мережі вважають, що тварина "відчула нечисту силу"

Забавний відеоролик, на якому людина показує коту фотографію Путіна, з'явився в мережі Facebook. Його на своїй сторінці розмістило співтовариство "Баба і кіт".

Відео починається з того, що кота будять, і показують йому роздрукований знімок, на якому зображений президент Росії Володимир Путін. Тварина одразу агресивно почав кидатися на фотографію: шипіти, гарчати, і дряпати лапою. Така реакція котика триває протягом всього відеоролика.

За кілька годин відеоролик набрав близько 10 тисяч переглядів. Користувачів мережі потішила така реакція тварини на фотографію Путіна. Багато з них вважають, що кіт, просто відчув нечисть, і така реакція на знімок природна.

Відео: Реакція кота на фото Путіна (facebook.com/pg/baba.and.kit)

"Розумний котик", "А тепер ще й Порошенко покажіть йому, і всіх народних депутатів", - коментують відео в Facebook.

Нагадаємо, дитинча панди смішно "покусав" жінку. Молода жінка підійшла до сидить на дереві тварині, щоб сфотографуватися. У цей момент панда нагнулася в її бік, відкрила пащу, взявши в неї пучок волосся дівчини, і почала їх тягнути. На допомогу відвідувачці прийшла співробітниця звіринця.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся