ua en ru

"Нарада Гітлера": Павло Дуров пожартував з приводу війни Роскомнагляду з Телеграмом

"Нарада Гітлера": Павло Дуров пожартував з приводу війни Роскомнагляду з Телеграмом Фото: (instagram.com durov)

Павло Дуров опублікував відрізок з фільму з жартівливими субтитрами

Засновник популярної соціальної мережі "ВКонтакте" і мессенджера "Телеграм" в одному з акаунтів виклав відеозапис, в якому висміюються спроби Роскомнадзора заблокувати додаток. Відео створив і опублікував на YouTube-каналі Sergey Aksenov.

Відео: Нарада в РКП (YouTube/Sergey Aksenov)

Відео з оригінальними субтитрами було опубліковано 23 квітня, але почало набувати популярність тільки зараз. Автор незвичайного жарти під відео написав, що не очікував такої популярності.

"Я зробив ці титри по приколу за один вечір, поділився з друзями і знайомими, і не очікував, що він стане настільки вірусним. Підписуватися на мене немає сенсу, я не планую регулярно постить щось в цьому роді)", — написав під відео Сергій Аксьонов.

У комментаріях під публікацією багато користувачів підтримали загальний настрій і посил ролика. Багато росіян незадоволені обмеженням свободи у використанні месенджерів і активним бажанням втручання в їх особисте життя.

"Чудово :)", "В точку", "Це п'ять. Особливо про переклад SS як ФСБ)", Ща роскомпозор поскаржиться на ролик за нацистську символіку :)))) Клоуни", "А мені про Сталіна сподобалося! Круто, молодці!" — прокоментували відео в мережі.

"Нарада Гітлера": Павло Дуров пожартував з приводу війни Роскомнагляду з Телеграмом

Скріншот коментарів під відео YouTube/Sergey Aksenov

До речі, нещодавно лідер російської держави Володимир Путін зізнався під час робочого засідання, що пише "як курка лапою", та так, що й сам не може розібрати свій власний почерк. У мережі відразу ж прокоментували його визнання. Відео курйозу було опубліковано на YouTube-каналі Meduza.