ru ua

У США фотограф помилково шість годин знімав пропозицію руки і серця не тієї пари

У США фотограф помилково шість годин знімав пропозицію руки і серця не тієї пари Фото: Пропозицію руки і серця (facebook.com/JP479)

Чоловік прийняв за клієнтів зовсім інших людей

У США днями сталася курйозна ситуація - фотографа найняли для того, щоб зняти пропозицію руки і серця, але чоловік прийняв за клієнтів зовсім інших людей, і витратив більше шести годин на зйомки не тієї пари. Про цей казус він повідомив на сторінці фотоагенції в Facebook.

Повідомляється, що американець найняв фотографа Джейкоба Пітерса, щоб той таємно зняв пропозицію руки і серця, яку чоловік планував зробити своїй дівчині в Національному заповіднику Озарк. Вони домовилися про те, що фотосесія почнеться о 6-й годині ранку.

Фотограф приїхав в заповідник о 4:45 ранку, після він близько години йшов у гори з 13-кілограмовим обладнанням. На позначеному місці він побачив молоду пару і почав робити знімки. Через кілька хвилин молодик дістав кільце і зробив пропозицію.

alt

Фото: Фотограф прийняв за клієнтів зовсім інших людей (facebook.com/JP479)

Пітерс витратив багато часу на зйомки пари, і тільки по прибуттю додому, він зрозумів, що помилився. З дому він написав клієнту привітання, розповів, що все пройшло вдало. Замовник відповів фотографу про те, що він і його кохана трохи запізнилися, і за весь час не помітили фотографа.

alt

Фото: Чоловік витратив на зйомки більше шести годин (facebook.com/JP479)

Таким чином Пітерс витратив більше шести годин знімав на зйомки пропозиції руки і серця не тієї пари.

Незабаром через інтернет він розшукав закоханих, яких знімав весь цей час, а своїм справжнім клієнтам пообіцяв провести безкоштовну фотосесію.

altСкріншот поста акаунту (facebook.com/JP479)

Раніше у США на баскетбольному матчі глядач зіпсував пропозицію руки і серця.