ru ua

"Цинізм і брехня": постраждалий від пожежі, якого відвідав Путін, виявився "підсадним" (фото)

"Цинізм і брехня": постраждалий від пожежі, якого відвідав Путін, виявився "підсадним" (фото) Фото: Путін у лікарні (ornfront twitter)

Блогер вважає, що фото в лікарні – постановочні, а пацієнти – "підставні"

Відомий російський блогер і журналіст Олександр Тверськой, який активно підтримує Україну, заявив, що пацієнти, яких Путін відвідав у кемеровській лікарні, були "підсадними качками". Про це Тверськой написав на своїй сторінці в Facebook.

Блогер вважає, що "хворі", в палату до яких заходив Путін, мають дуже дивний вигляд. Тверській звернув увагу, що бадьорий "потерпілий" лежить у верхньому одязі поверх ковдри, в застебнутих джинсах, близько нього немає ні крапельниць, ні ліків, ні води.

"Цинізм і брехня": постраждалий від пожежі, якого відвідав Путін, виявився "підсадним" (фото)"Цинізм і брехня": постраждалий від пожежі, якого відвідав Путін, виявився "підсадним" (фото)Фото facebook.com/TverskoyAA

"Як же так? - запитаєте ви. Невже вождь зцілює поглядом. Так ні ж. Просто вам знову плюють в обличчя. Цей "потерпілий" підсадною співробітник Росгвардии. Територія безмежного цинізму і брехні", - зазначив він.

"Цинізм і брехня": постраждалий від пожежі, якого відвідав Путін, виявився "підсадним" (фото)Скріншот поста (facebook.com/TverskoyAA)

Тверськой мав на увазі, що фото в лікарні – постановочні, а пацієнти – "підставні".

Користувачі соцмережі бурхливо відреагували на цю інформацію.

"Цинізм і брехня": постраждалий від пожежі, якого відвідав Путін, виявився "підсадним" (фото)

Скріншот коментарів (facebook.com/TverskoyAA)

Раніше повідомлялося, що в пожежі в торгово-розважальному центрі в Кемерово (Росія) загинула 41 дитина. Всього в результаті пожежі в торговому центрі "Зимова вишня" загинуло 64 людини.