ru ua

Ветеран "Азова" відмовився потиснути руку Порошенку під час церемонії нагородження (відео)

Ветеран "Азова" відмовився потиснути руку Порошенку під час церемонії нагородження (відео) Скріншот facebook.com/politicalpartynationalcorps

Користувачі соцмережі бурхливо відреагували на цей інцидент

Ветеран "Азова" Олег Толмачов відмовився потиснути руку президентові України Петру Порошенку під час церемонії нагородження переможців відбору в збірну "Ігор Нескорених-2018". Відповідне відео розміщено на сторінці в Facebook "Національного корпусу".

Зазначимо, що боєць потиснув руку іншим учасникам церемонії, але проігнорував простягнуту руку президента. Толмачов не відреагував на Порошенка, навіть коли той спробував поплескати його по плечу.

Як передає comments.ua з посиланням на слова самого ветерана, його обурило те, що Порошенко хвалився тим, що ініціює створення окремого міністерства допомоги ветеранам та учасникам бойових дій, незважаючи на те, що війна триває вже 4 роки, і президент повинен був це зробити набагато раніше.

Ветеран "Азова" відмовився потиснути руку Порошенку під час церемонії нагородження (відео)

Скріншот facebook.com/politicalpartynationalcorps

"Війна вже йде чотири роки, і це, з одного боку, добре, що в цьому році в іграх взяли участь більше поранених бійців ніж у минулому, і вони цікавляться спортом, і мають можливість потрапити в збірну України, але Петро Порошенко повинен був закінчити війну набагато швидше (як він і обіцяв), а не "затягувати" на чотири роки, тому б і поранених було б набагато менше", - сказав він

Олег Толмачов добровільно приєднався до "Азова" 24 червня 2014 року. Брав участь у таких відомих військових операціях поблизу Мар'їнки і Іловайська. Був поранений під Маріуполем (вогнепальна травма великогомілкової кістки) недалеко від селища Сартана влітку 2014 року.

Користувачі соцмережі бурхливо відреагували на цей інцидент. Деякі юзери підтримали дії ветерана і критикували Порошенко.

Ветеран "Азова" відмовився потиснути руку Порошенку під час церемонії нагородження (відео)Ветеран "Азова" відмовився потиснути руку Порошенку під час церемонії нагородження (відео)

Скріншот коментарів (facebook.com/politicalpartynationalcorps)

Інші ж стали на захист президента і розкритикували ветерана Толмачова.

Ветеран "Азова" відмовився потиснути руку Порошенку під час церемонії нагородження (відео)

Скріншот коментарів (facebook.com/politicalpartynationalcorps)

Invictus Games - міжнародні мультидисциплінарні змагання колишніх і діючих військових, які стали інвалідами, проведені в різних країнах з 2014 року за ініціативою британського принца Гаррі. Українські військові вперше взяли участь в "Іграх нескорених" в 2017 році.

Раніше волонтер повідомила, що в Київ доставили новий борт з пораненими воїнами.

У квітні Україна втратила 11 захисників