ua en ru

"Будемо рубати руки": "Квартал 95" зробив пародію про боротьбу з корупцією в Україні (відео)

"Будемо рубати руки": "Квартал 95" зробив пародію про боротьбу з корупцією в Україні (відео) Квартал 95/Кадр з відео YouTube-каналу Студія Квартал 95 Online

"Це буде працювати точно! Ну, не ідіоти ж вони заради грошей рук позбудуться!"

Студія "Квартал 95" у новому випуску "Вечірнього Києва" зробила пародію, в якій гумористи представили з жорсткими антикорупційними законами. У номері показали, як би жили українські політики, якби за корупцію карали тим, що відрубували кінцівки. Відео розмістили на YouTube.

Відео: Антикорупційні закони - "Вечірній квартал" (YouTube/Студія Квартал 95 Online)

Актори показали діалог між президентом і прем'єром на Банковій.

"- Набридли мені, дістали вже ці злодюги, корупціонери, бюрократи. Навіть не знаю, що з ними робити?

- Може, додатковий браслет будемо їм на ногу вішати?

- Шостий? Все, йду на рішучі заходи! Підписую указ! Як в розвинених азіатських країнах за крадіжку будемо рубати руки! Це буде працювати точно! Ну не ідіоти ж вони заради грошей рук позбудуться!"

Після цього на сцені з'являється прем'єр без рук і розповідає жарт про голову ЦВК "без рук, без ніг – а розмовляє!" І говорить президенту: "Безрук" – це ваше друге досягнення, після "безвиз".

"Будемо рубати руки": "Квартал 95" зробив пародію про боротьбу з корупцією в Україні (відео)

Пародія на Порошенка і Гройсмана/Кадр з відео youtube-каналу " Студія Квартал 95 Online

Гумористи жартують, що завдяки цьому закону Савченко кинула палити – не зручно без рук, дим в очі потрапляє. Сміються і над Яценюком, і над Парубієм, і над Олегом Ляшком, які теж залишилися без рук. Кличко в номері залишився без голови, а Тимошенко – перетворилася на робота, а від міністра економіки залишилася одна голова.

"Хто за введення безрука?", "Смішно і в той же час не смішно", "Якщо б так було насправді", - пишуть у коментарях до відео.

Відзначимо, що раніше президент України Петро Порошенко погрожував "відрубати руки" тим, хто краде в українській армії. Тоді він заявив:

"Позиція перша – нікому не дозволю красти в армії. Тим, хто крастиме в армії – відрубаю руки. Це позиція президента. Армія – це предмет моєї персональної турботи, армія є одним з наших очевидних досягнень за три роки, - це було зроблено моїми зусиллями, зусиллями міністра оборони, зусиллями міністерства оборони, керівництва Нацштаба, волонтерів та волонтерського десанту, коли він був висаджений у найбільш важкі часи в 2014 році для того, щоб не допустити корупцію", - сказав Порошенко

До речі, "Квартал 95" жорстко заспівав про владу в Україні нової фінальної пісні.