ua en ru

Голос країни: 7 сезон 11 випуск дивитися онлайн

Голос країни: 7 сезон 11 випуск дивитися онлайн Фото: Голос країни 7 сезон 11 випуск

У неділю, 31 березня, на телеканалі 1+1 вийшов 11 випуск шоу Голос країни, який можна дивитися онлайн на Styler

Голос країни, 7 сезон 11 випуск - останній крок перед прямими ефірами. 2 квітня у вокальних нокаутах змагатимуться учасники команд Джамали і Тіни Кароль.

Голос країни: 7 сезон 11 випуск

В прямі ефіри пройдуть тільки по чотири учасники від кожної команди зіркових тренерів. Кому з вокалістів доведеться назавжди покинути шоу, стане відомо вже цієї неділі.

На пісенний ринг вийдуть підопічні Тіни Кароль і Джамали. Після тріумфального повернення на сцену боротися за звання кращого голосу країни продовжить Катя Chilly, також виступить священик Олександр Клименко, квартет "Діапазон", Нарік Геворгян та інші учасники команди Тіни Кароль. Комусь із них співачка надасть самому вирішити: піти з шоу або залишитися слухати суперників.

10 вокалістів Джамали, серед яких лише один чоловік, Майкл Блейз, також пройдуть випробування нокаутами. Вибір четвірки фіналістів здасться зоряної наставниці настільки складним, що вона не зможе стримати сліз.

Хто з учасників пройде в прямі ефіри дізнайтеся 2 квітня о 21:00 . Дивіться шоу Голос країни 7 сезон, 11 випуск в ефірі телеканалу 1+1, онлайн у нас на Styler.