ua en ru

Холостяк 8 сезон: несподіваний поворот при знайомстві Рождена з батьками фіналісток

Холостяк 8 сезон: несподіваний поворот при знайомстві Рождена з батьками фіналісток Фото: Рожден Анусі (instagram.com/rozhdenanusi)

Всі учасниці проекту засмутили головного героя

Головний герой популярного шоу Холостяк 8 не зміг зустрітися з усіма батьками дівчат-фіналісток. Про це пише "Сьогодні".

У п'ятницю, 11 травня, в десятому епізоді Холостяк 8, Рожден відправився знайомитися з батьками трьох фіналісток, Галі, Іванни та Наталки.

Першою зупинкою для головного героя став Старий Самбір, Львівської області, де проживають батьки Галі. Там холостяку влаштували теплий прийом і все було спокійно до тих пір, поки Галя не почала критикувати своїх батьків. Їй не сподобалося те, як накрили стіл і подали борщ. Після гостинного прийому, Рожден поговорив з Галею і зробив їй зауваження. Він порадив дівчині цінувати близьких людей, а не злитися на них і грубити.

Відео: holostyak.stb.ua

Після Старого Самбора, Рожден вирушив до Луцька, де живе сім'я наступної героїні – Іванни. Перед тим, як відвідати будинок дівчини, де їх чекали родичі і друзі, Рожден і Іванна прогулялися по місту.

Холостяк зізнався, що батьки і близькі друзі дівчини йому дуже сподобалися, але і під час цього візиту не обійшлося без конфліктів. Мама і тато Іванни просили дівчину вести себе природно, а вона сама не розуміла, чому її звинувачують у нещирості.

Відео: holostyak.stb.ua

А ось третя дівчина здивувала Рождена. Як виявилося, Наташа вже багато років не спілкується зі своїми батьками, тому зустрітися з ними неможливо. Коли дівчині було 11 років, мама важко захворіла, а батько пристрастився до випивки, тому Наташа переїхала жити до свого тренера з боксу, який її виростив і замінив їй батька. Тому дівчина вирішила познайомити Рождена зі своєю кращою подругою і своїм тренером. Але до зустрічі з ними, вона з Рожденом відвідала урок танців. Як зізнався головний герой, він від цієї ідеї був не в захваті.

Відео: holostyak.stb.ua

В кінці десятого епізоду пройшла Церемонія троянд, на якій головний герой вручив троянди Галі та Іванні. А Наталка отримала свою троянду першою, відразу після зустрічі зі своїми близькими людьми.

У цьому випуску ніхто з дівчат не покинув проект. Але фінал шоу вже близький і в наступному епізоді шоу покине одна з учасниць.

До речі, в мережі ажіотаж навколо фіналісток проекту.

Рекомендуємо подивитись: Що ви не знали про улюбленця країни

Відео: video.rbc.ua