ua en ru

МастерШеф.Діти: 2 сезон 19 випуск дивитися онлайн

МастерШеф.Діти: 2 сезон 19 випуск дивитися онлайн Фото: МастерШеф.Діти, 2 сезон випуск 19

У вівторок, 4 квітня, на телеканалі СТБ вийшов 19 випуск шоу МастерШеф.Діти, який можна дивитися онлайн на Styler

МастерШеф.Діти, 2 сезон, 19 випуск буде дуже насичений подіями. Кухарчуки стануть учасниками майстер-класу відразу від трьох суддів шоу і спробують повторити кулінарні шедеври своїх наставників.

МастерШеф.Діти: 2 сезон випуск 19

На цьому тижні учасники кулінарного реаліті зіткнуться з непростими завданнями, які деяких доведуть до сліз. Спочатку дітям потрібно приготувати страву, інгредієнти для якого потрібно вгадати за описом капітанів. Складність в тому, що капітани будуть пробувати страви з зав'язаними очима і розповідати рецепт, спираючись тільки на свої смакові відчуття.

Після команди "червоних", "синіх" і "зелених" разом з Ектором зіграють в "Монополію". Хитрість і розважливість кулінарів призведе до того, що деяким з них виявиться не на чому готувати. Соня Шидлик буде захищати свої кухонні девайси і відмовиться віддавати Марини Литвиненко сковороду.

Також кухарів очікує кулінарний майстер-клас від суддів проекту. Ектор Хіменес-Браво, Дмитро Горовенко і Тетяна Литвинова покажуть, як вони готують свої коронні страви в домашній обстановці.

Дивіться МастерШеф.Діти, 2 сезон, 19 випуск 4 квітня о 20:00 на каналі СТБ і онлайн у нас на Styler.