ua en ru

"Слідство ведуть екстрасенси": ясновидці спробують за 24 години врятувати життя людини

"Слідство ведуть екстрасенси": ясновидці спробують за 24 години врятувати життя людини Ведучий шоу (прес-служба СТБ)

Вперше на порятунок людини від смерті в екстрасенсів всього доба

23 квітня о 20:00 на СТБ вийде двосерійний випуск проекту "Слідство ведуть екстрасенси", в якому ясновидцям випаде шанс врятувати людині життя.

23 березня журналістам проекту зателефонував наляканий Олександр. Чоловік повідомив, що його хоче вбити... ікона! Екстрасенси Сурен Джулакян і Магдалена Мочіовскі відразу ж вирушили на розслідування, бо зволікати було ніколи.

"Слідство ведуть екстрасенси": ясновидці спробують за 24 години врятувати життя людини

Фото: Сурен Джулакян (прес-служба)

Олександр Кручок проживає в селищі Михайлівка-Рубежівка, що в Київській області. Займається фермерством, доглядає за літньою мамою і щотижня ходить до церкви. Як зазначає Олександр, незрозумілі ситуації почали відбуватися з ним 13 років тому після покупки ікони Почаївської Божої Матері.

Спочатку Олександр був упевнений, що ікона його оберігає. А згодом помітив, що вона виганяє з його будинку тих, хто затаїв проти нього зло. Наприклад, так було з сусідом, який хотів відібрати у сім'ї город.

Однак з недавнього часу ікона не тільки перестала захищати чоловіка, але і направила свою силу проти нього. Одного разу вона впала йому прямо на голову і розбилася. Відтоді його почали мучити кошмари, а також з'явилися проблеми з роботою. Але незабаром ситуація ускладнилася ще більше – у Олександра без будь-яких причин зупинилося серце.

Попрацювавши з фотографією чоловіка, Сурен Джулакян повідомить, що часу залишилося зовсім мало – Олександру залишилося жити всього 24 години. Знімальна група і екстрасенси негайно приїдуть в будинок, де живе герой зі своєю матір'ю Анною.

Під час розслідування станеться те, що шокує навіть досвідчених ясновидців – ікона закровоточить!

Чому Олександр може загинути протягом доби, чи встигнуть екстрасенси допомогти чоловікові і чому число "23" для Олександра є фатальним – дізнайтеся 23 квітня о 20.00 на СТБ.

Нагадаємо, відомий силач Василь Вірастюк стане учасником наступного сезону "Зважені та щасливі".

Дивіться також відео про те, як складався творчий шлях у фронтвумен колективу The Hardkiss.

Відео: video.rbc.ua