ua en ru

"В Німеччину на "клубничку": мережу підірвала пародія про українських заробітчан в Європі

"В Німеччину на "клубничку": мережу підірвала пародія про українських заробітчан в Європі Ігри Приколів/Кадр з відео YouTube-каналу Студія Квартал 95 Online

Гумористи показали, які доводиться терпіти поневіряння тим, хто вирішив працювати в країнах Європи

У мережі з'явилася пародія про українських "заробітчан" в Європі. Номер показали у новому випуску "Ігор приколів", а відео опублікували на офіційному каналі Студії "Квартал 95" в YouTube.

Відео: Номер про "заробітчан" в "Іграх приколів" (YouTube/Студія Квартал 95 Online)

За сюжетом рекрутер-посередник консультує українців, як виїхати в Польщу на заробітки. Для цього, за його словами, всього лише потрібно мати 8 тис. грн і паспорт, а в Європу українців доставляє комфортний автобус з кондиціонером. Розмову перериває увірвався чоловік з сокирою, який загрожує рекрутеру сокирою.

Як з'ясовується, це один з колишніх клієнтів фірми, якого відправили до Польщі у фурі-рефрижераторі.

"Кондиціонер був. Я навіть більше скажу, ми їхали в ньому. Довго їхали нас там багато було. Багато за цей час навіть попримерзали один до одного. Розмовляли вони, звичайно, як окремі особистості, але виглядали, як єдиний цілий організм. Таке було і з пельменями. За документами ми були свинячими тушами. Ти коли-небудь бачив, як свинячі туші укладають тротуарну плитку?" - каже чоловік, пов'язуючи свого кривдника.

В цей час в кабінет з обрізом вривається ще один незадоволений клієнт, який провів три роки в Німеччині "на полуничку" і теж готовий вбити посередника.

"Я відразу і не зрозумів, що це порнофильным. Там мужики з такими були трембітами. У тебе більше причин вбити його першим? А тебе коли-небудь били повії? - А ти коли-небудь варили бульйон з шкіряної куртки? - А ти коли-небудь ковтав такий червоний м'яч для рота? - А ти коли-небудь вивертав пластикову пляшку навиворіт, щоб отримати краплі? - Не нагадуй про краплях, а то я тебе вб'ю!" - сперечаються актори в номері.

Пізніше рекрутер зглянутися над ним. Чоловіки погоджуються, якщо той знайде їм офіційну роботу в Україні з пристойною зарплатою. Але пов'язаний посередник говорить "тоді вбийте мене", а все, що він може запропонувати, - це робота за мінімалку.

До речі, в мережі показали українську пародію на легендарний хіт "Сектора Газу" "Декомунізація".